Gyvų augalų vaidmuo ir jų svarba akvariumo ekosistemoje

Įrašo autorius
Akvariumas gali būti tikru malonumu akims, iššūkiu jūsų kūrybiškumui ir nenuginčijamu ramybės dvelksmu, kai reikia atsipalaiduoti. Tam, kad turėtumėte būtent tokį akvariumą, reikės teisingai jį įsirengti ir atsakingai prižiūrėti. Yra gan nemažai informacijos, nuo ko pradėti, tačiau trūksta kiek išsamesnės apie gyvų augalų vaidmenį ir funkcijas povandeniniame pasaulyje, tad kviečiame susipažinti.
Liepa ir rugpjūtis Lietuvoje – populiariausi atostogų mėnesiai, tad kaip tik prieš juos dalinamės rekomendacijomis, kaip namuose paruošti ir palikti akvariumą, kad nereikėtų nerimauti mirkstant tropinės jūros bangose.

Kelionės automobiliu su augintiniais: saugumas pirmiausiai

Įrašo autorius
Kelionės su augintiniais, kad ir kokios trumpos jos bebūtų, turi būti saugios. Ir tai yra šiek tiek daugiau negu atidaryti automobilio dureles ir jas uždaryti įleidus augintinį ant galinės sėdynės. Klausimas, ar gyvūną per atostogas palikti kažkam prižiūrėti, ar jį vežtis kartu, gali būti lyginamas su vištos ir kiaušinio prioriteto disputu. Visus UŽ ir PRIEŠ turi apsvarstyti ir situaciją atsakingai įvertinti pats gyvūno savininkas. Jei augintinis

Šunų ir kačių burnos priežiūra – PRIVALOMA

Įrašo autorius
Apie šunų ir kačių burnos priežiūrą perspėjimai iš veterinarų skrieja gan dažnai: daugiau nei pusė į apžiūras atvykusių vyresnių nei treji metai šunų turi dantų problemų. Dažniausiai šeimininkai būna įsitikinę, jog šunys daugelį metų gyveno taip, kaip gamta sukūrė, ir kodėl gi būtent dabar reikia pradėti valyti jiems dantis. Pasvarstymai, šiuo atveju, nėra vienalyčiai.

Akvariumas mažina stresą ir padeda įveikti vienatvę

Įrašo autorius
Užėjus į svečius akį patraukia akvariumas: preciziškai išpuoselėtas, skoningai dekoruotas. Jame – spalvomis bei charakteriu derančios žuvytės, ritmingai kylantys burbulai ir hipnotizuojančiai tyvuliuojantys augalai. Šeimininkai jus kviečia prie stalo, o jūs vis dar negalite atitraukti akių nuo povandeninio pasaulio darnos. Ir ne veltui: mokslininkų atlikti tyrimai rodo, kad akvariumas namuose – daugybė pliusų.
Showing 1 to 5 of 68 (1 Pages)