Katės tualetas: smėliui iš lauko jame – ne vieta!

Įrašo autorius
Ar žinote posakį „dėl skonio nesiginčijama“? Jis galioja ne tik žmonėms, bet ir tokiems ypatingai savarankiškiems, gal net kiek egocentriškiems ir beprotiškai fantastiškiems gyvūnams kaip katės. Temų, kuriose tas jų skonis dažniausiai reiškiasi, yra įvairių, bet visgi dažniausiai murkiančios pasisako poroje sričių. Ir tos sritys yra tampriai susijusios tiesioginiu kanalu, prasidedančiu maisto dubenėlyje ir pasibaigiančiu tualete. Maisto temą pali
Tik Tak Tik Tak... Laikas greitai eina... Kalėdos ne už kalnų, o švenčių laukia visi. Gal tik keli Grinčai ne. Turbūt jau pasirūpinote dovanomis artimiesiems, o ar turite paruošę siurprizų savo keturkojams bičiuliams? Manote, kad jie nelaukia švenčių? Ir taip, ir ne. Šįkart apie tai, kaip šunys ir katės suvokia laiką.

Akvariumo filtrai: kokie būna, kam reikalingi, kaip naudoti?

Įrašo autorius
Jei jau susidomėtoje akvariumistika, tai, ko gero, taip paprastai jos iš savo gyvenimo neiškrapštysite. Akvariumas įtraukia, užkrečia ir nepaleidžia… Dažniausiai viskas prasideda nuo kelių litrų talpos indo, dirbtinių augalų ir keleto didelių sąlygų nekeliančių augintinių. Tuomet apetitas pradeda augti...

Gyvų augalų vaidmuo ir jų svarba akvariumo ekosistemoje

Įrašo autorius
Akvariumas gali būti tikru malonumu akims, iššūkiu jūsų kūrybiškumui ir nenuginčijamu ramybės dvelksmu, kai reikia atsipalaiduoti. Tam, kad turėtumėte būtent tokį akvariumą, reikės teisingai jį įsirengti ir atsakingai prižiūrėti. Yra gan nemažai informacijos, nuo ko pradėti, tačiau trūksta kiek išsamesnės apie gyvų augalų vaidmenį ir funkcijas povandeniniame pasaulyje, tad kviečiame susipažinti.
Liepa ir rugpjūtis Lietuvoje – populiariausi atostogų mėnesiai, tad kaip tik prieš juos dalinamės rekomendacijomis, kaip namuose paruošti ir palikti akvariumą, kad nereikėtų nerimauti mirkstant tropinės jūros bangose.
Showing 1 to 5 of 71 (1 Pages)