Augintinių Kalėdos

Įrašo autorius
Augintiniai sąmoningai Kalėdų gal ir nelaukia, bet tikrai supranta, kai jos ateina. Klausiat kodėl? Todėl, kad keturkojai mūsų draugai labai džiaugiasi sugužėjusios šeimos dėmesiu, keturių rankyčių masažu ir kitais švelniais malonumais bei nutrūktgalviškų žaidimų su vaikais akimirkomis. Per Kalėdas visada visko būna daugiau. Gerumo irgi, tad jie tai išnaudoja savo naudai su kaupu.

Šuns IQ

Įrašo autorius
Ar teko kada girdėti, kad šuns intelektas gali būti prilyginamas 2 ar net 2,5 metų vaiko protiniams sugebėjimams? Dar mokslininkai sako, kad šuo vidutiniškai gali suprasti apie 165 žodžius, kai kuriais atvejais – net sakinius. Ir dar tie patys mokslininkai sako, kad šuo gali suskaičiuoti iki 5. Teko matyti, kaip šeimininkei pradėjus ruoštis išeiti iš namų, nuo sofos džiaugsmingai nušoko jos čihuahua ir pradėjo ruoštis kartu, bet jai pasakius „Tu

Augintiniai siunčia dovanų savo šeimininkams!

Įrašo autorius
Spalis yra ne šiaip sau mėnuo. Tai yra pats spalvingiausias mėnuo lietuviškuose metuose. Kartu, spalio 4-ąją minima Pasaulinė gyvūnijos diena, tarptautinė gyvūnų teisių ir gerovės gynimo diena. Ir išties, ypač po pastarųjų naujienų apie nesuvokiamus kiekius kankinamų šunų veisyklose, arba labai tiesmukai – fermose, kaip niekada garsiai apie tai norisi kalbėti.

Pasirūpinkite savo augintiniu rudenį

Įrašo autorius
Rudens dažniausiai mes nelaukiam. Jis mums reiškia tamsą, darganą ir lietų, mažiau pasivaikščiojimų, aktyvios veiklos lauke. Bet kartu tai ir pats spalvingiausias metų laikas, bobų vasara ir, bent jau iki lapkričio, visai nemažai saulėtų dienų. Tokių dienų, kai galim griebti parankėn savo šeimyną, augintinį ir dumti į gamtą pasimėgauti saulės spinduliais ir tyru oru. Nepaisant maloniosios rudens dalies, sutinkame, yra ir ta antroji medalio pusė

Mano augintinis - graužikas!

Įrašo autorius
Kai kalba pasisuka apie keturkojus augintinius, dažniausiai mūsų vaizduotė į pirmą planą ištraukia individualistę katę ar super socialų šunį, ir kur kas rečiau mes pagalvojam apie kitus, taip pat keturkojus, taip pat mielus ir tiek pat jaukius pūkų kamuoliukus – graužikus.
Showing 1 to 5 of 63 (1 Pages)