Tik Tak Tik Tak... Laikas greitai eina... Kalėdos ne už kalnų, o švenčių laukia visi. Gal tik keli Grinčai ne. Turbūt jau pasirūpinote dovanomis artimiesiems, o ar turite paruošę siurprizų savo keturkojams bičiuliams? Manote, kad jie nelaukia švenčių? Ir taip, ir ne. Šįkart apie tai, kaip šunys ir katės suvokia laiką.

Akvariumo filtrai: kokie būna, kam reikalingi, kaip naudoti?

Įrašo autorius
Jei jau susidomėtoje akvariumistika, tai, ko gero, taip paprastai jos iš savo gyvenimo neiškrapštysite. Akvariumas įtraukia, užkrečia ir nepaleidžia… Dažniausiai viskas prasideda nuo kelių litrų talpos indo, dirbtinių augalų ir keleto didelių sąlygų nekeliančių augintinių. Tuomet apetitas pradeda augti...

Gyvų augalų vaidmuo ir jų svarba akvariumo ekosistemoje

Įrašo autorius
Akvariumas gali būti tikru malonumu akims, iššūkiu jūsų kūrybiškumui ir nenuginčijamu ramybės dvelksmu, kai reikia atsipalaiduoti. Tam, kad turėtumėte būtent tokį akvariumą, reikės teisingai jį įsirengti ir atsakingai prižiūrėti. Yra gan nemažai informacijos, nuo ko pradėti, tačiau trūksta kiek išsamesnės apie gyvų augalų vaidmenį ir funkcijas povandeniniame pasaulyje, tad kviečiame susipažinti.
Liepa ir rugpjūtis Lietuvoje – populiariausi atostogų mėnesiai, tad kaip tik prieš juos dalinamės rekomendacijomis, kaip namuose paruošti ir palikti akvariumą, kad nereikėtų nerimauti mirkstant tropinės jūros bangose.

Kelionės automobiliu su augintiniais: saugumas pirmiausiai

Įrašo autorius
Kelionės su augintiniais, kad ir kokios trumpos jos bebūtų, turi būti saugios. Ir tai yra šiek tiek daugiau negu atidaryti automobilio dureles ir jas uždaryti įleidus augintinį ant galinės sėdynės. Klausimas, ar gyvūną per atostogas palikti kažkam prižiūrėti, ar jį vežtis kartu, gali būti lyginamas su vištos ir kiaušinio prioriteto disputu. Visus UŽ ir PRIEŠ turi apsvarstyti ir situaciją atsakingai įvertinti pats gyvūno savininkas. Jei augintinis
Showing 1 to 5 of 70 (1 Pages)