Šunų ir kačių burnos priežiūra – PRIVALOMA

Įrašo autorius
Apie šunų ir kačių burnos priežiūrą perspėjimai iš veterinarų skrieja gan dažnai: daugiau nei pusė į apžiūras atvykusių vyresnių nei treji metai šunų turi dantų problemų. Dažniausiai šeimininkai būna įsitikinę, jog šunys daugelį metų gyveno taip, kaip gamta sukūrė, ir kodėl gi būtent dabar reikia pradėti valyti jiems dantis. Pasvarstymai, šiuo atveju, nėra vienalyčiai.

Akvariumas mažina stresą ir padeda įveikti vienatvę

Įrašo autorius
Užėjus į svečius akį patraukia akvariumas: preciziškai išpuoselėtas, skoningai dekoruotas. Jame – spalvomis bei charakteriu derančios žuvytės, ritmingai kylantys burbulai ir hipnotizuojančiai tyvuliuojantys augalai. Šeimininkai jus kviečia prie stalo, o jūs vis dar negalite atitraukti akių nuo povandeninio pasaulio darnos. Ir ne veltui: mokslininkų atlikti tyrimai rodo, kad akvariumas namuose – daugybė pliusų.

Augintinių Kalėdos

Įrašo autorius
Augintiniai sąmoningai Kalėdų gal ir nelaukia, bet tikrai supranta, kai jos ateina. Klausiat kodėl? Todėl, kad keturkojai mūsų draugai labai džiaugiasi sugužėjusios šeimos dėmesiu, keturių rankyčių masažu ir kitais švelniais malonumais bei nutrūktgalviškų žaidimų su vaikais akimirkomis. Per Kalėdas visada visko būna daugiau. Gerumo irgi, tad jie tai išnaudoja savo naudai su kaupu.

Šuns IQ

Įrašo autorius
Ar teko kada girdėti, kad šuns intelektas gali būti prilyginamas 2 ar net 2,5 metų vaiko protiniams sugebėjimams? Dar mokslininkai sako, kad šuo vidutiniškai gali suprasti apie 165 žodžius, kai kuriais atvejais – net sakinius. Ir dar tie patys mokslininkai sako, kad šuo gali suskaičiuoti iki 5. Teko matyti, kaip šeimininkei pradėjus ruoštis išeiti iš namų, nuo sofos džiaugsmingai nušoko jos čihuahua ir pradėjo ruoštis kartu, bet jai pasakius „Tu

Augintiniai siunčia dovanų savo šeimininkams!

Įrašo autorius
Spalis yra ne šiaip sau mėnuo. Tai yra pats spalvingiausias mėnuo lietuviškuose metuose. Kartu, spalio 4-ąją minima Pasaulinė gyvūnijos diena, tarptautinė gyvūnų teisių ir gerovės gynimo diena. Ir išties, ypač po pastarųjų naujienų apie nesuvokiamus kiekius kankinamų šunų veisyklose, arba labai tiesmukai – fermose, kaip niekada garsiai apie tai norisi kalbėti.
Showing 1 to 5 of 65 (1 Pages)