Apie GIGWI žaislus šunims

Apie GIGWI žaislus šunims

GIGWI žaislai šunims | 1 PAŽINTIES DALIS

KAIP ATSIRADO GIGWI
Ar teko kada girdėti apie GIGWI žaislus šunims ir nepaprastus jų kūrėjus? O viskas prasidėjo nuo to, kad keli savo šunis be galo mylintys vyrai pasigedo įdomių ir tuo pačiu patvarių žaislų, kuriais galėtų sudominti ir užimti savo augintinius ilgesnį laiką.

Kai nerandi, reikia sukurti, – nutarė bičiuliai ir ėmėsi aiškintis, ko reikia, kad jų, regis, paprasta svajonė būtų įgyvendinta. Taip atsirado GIGWI – žaislus šunims gaminanti nedidelė įmonė Honkonge.

ŽAISLŲ DIZAINAS
Nutarta, kad itin svarbu, jog žaislai užimtų ir linksmintų visų dydžių ir formų šunis. Taip pat jie turi būti tvirti ir ilgaamžiai, iš to kilo linksmas šūkis: „Kai būti tvirtam – vienintelis būdas išgyventi“.

Kadangi GIGWI kūrėjai patys turėjo ne vieną šunį, puikiai žinojo, kad idealu, jei žaislas dar ir skleidžia garsus. Tik kas, jei cypsėjimo norisi ir reikia ne visada? Taip buvo sukurta funkcija „Push-to-Mute“ (pažodžiui būtų „Paspausk, kad nutildytum“). Viskas veikia labai paprastai: žaisle įmontuotas guminis kamštis su medžiagine rankenėle. Kai norite žaislą nutildyti, t. y., kad šis necypsėtų, tiesiog vidun įspaudžiate kamštį ir spaudžiamas žaislas tyli. Norėdami, kad vėl skleistų garsus, patraukiate rankenėlę, ištraukiate kamštį ir vėl galite provokuoti augintinį žaisti aktyviau.

BANDYMAI

Pirmieji žaislų prototipai buvo atiduoti kūrėjų augintinių patikrai. Cypsėjimas ir patvarumas pateisino visus lūkesčius. Nutarta pagaminti daugiau ir pasiūlyti išbandyti kitiems šunų augintojams. Taip glaudžiai bendradarbiaujant žaislai kuriami iki pat šiol. Susipažinkime su jais iš arčiau.

GIGWI „Dinoball“ – dinozaurų serijos žaislai šunims, mėgstantiems gaudyti kamuoliukus, čiupti grobį ir nepaleisti. Pagaminti iš termoplastinės gumos, todėl yra itin tvirti ir tuo pačiu lankstūs. Turi garso nutildymo funkciją „Push-to-Mute“.

GIGWI „Forestails“ – pažodžiui būtų „Miško uodegos“, tai ilgauodegiai, miško žvėrelius primenantys žaislai, taip pat turintys „Push-to-Mute“ funkciją. Puikiai tinka mokant šunis ieškoti grobio ir komandos „Aport“. Bet labai džiugina ir visus keturkojus, kuriems miškas – ne tiek medžioklei, kiek ilgiems smagiems pasilakstymams.

Bet tai tik pirmoji pažinties dalis su GIGWI žaislais, kuriuos jau galite įsigyti visose AKVAZOO parduotuvėse ir internetu www.akvazoo.lt.

Palikite komentarą

* Vardas:
* Jūsų el-paštas: (Nebus rodomas)
   Jūsų interneto puslapis (Adresas http://)
* Jūsų komentaras
Įveskite kodą