Apie GIGWI žaislus šunims 2

Apie GIGWI žaislus šunims 2

GIGWI žaislų kūrėjai laikosi principo, kad itin svarbu, jog šie žaislai užimtų ir linksmintų visų dydžių ir formų šunis. Taip pat jie turi būti tvirti ir ilgaamžiai, iš to kilo linksmas šūkis: „Kai būti tvirtam – vienintelis būdas išgyventi“. Tęsiame pažintį su šiais originaliais žaislais šunims (pirmoji dalis čia).

GIGWI „Jumball“ – didžiųjų kamuolių serija, skirta didiesiems šunims, taip pat sportinio tipo šunims, kuriems svarbu treniruoti sąkandžio stiprumą.

GIGWI „Düraspikes“ – viena iš naujausių žaislų serijų. Neapsigaukite, nors tai atrodo kaip didelis, minkštas žaislas, kurį Jūsų augintinis lengvai sutaršytų per pusdienį, „Düraspikes“ yra itin stiprūs. Sukurti specialiai užkietėjusiems kramtukams. Pagamintas iš labai stiprios tekstilės, o dantenas masažuojantys kauburėliai – iš termoplastinės gumos. Patikrinta kramtukų ir labai rekomenduojama jų augintojų.

GIGWI „Plush Friendz“ – šie pliušiniai draugeliai yra tobuli mažiesiems šunims žaisti namie. Pagaminti iš švelnaus pliušo, nenaudojant jokių toksiškų medžiagų. Viduje yra cypsiukas, kurį prireikus galite išimti.

Tad, kad ir kokio dydžio ar formos būtų Jūsų šuo, jam tikrai rasite patį tinkamiausią GIGWI žaislą.

Palikite komentarą

* Vardas:
* Jūsų el-paštas: (Nebus rodomas)
   Jūsų interneto puslapis (Adresas http://)
* Jūsų komentaras
Įveskite kodą