PADOVAN WELLNESS pašarai ir lesalai iš Italijos

PADOVAN WELLNESS  pašarai ir lesalai iš Italijos

PADOVAN „WELLNESS“ – sukurta bendradarbiaujant su mokslininkais

„Padovan“ įmonė įkurta 1953 m. Iš pradžių tai buvo nedidelis Padovan šeimos verslas, kilęs iš didelės meilės gyvūnams. Įmonėje laikomasi požiūrio, kad gyventi namuose kartu su gyvūnais – didžiulis džiaugsmas. Ingredientams taikomi aukšti kokybės reikalavimai.

Naujausia „Padovan“ linija – „Wellness“ – sukurta bendradarbiaujant su mokslininkais. Siekta sukurti aukščiausios kokybės pašarus graužikams ir lesalus egzotiniams paukščiams.

Pirmiausiai Paduvos universiteto Gamtos mokslų katedros mokslininkų buvo paprašyta ištirti populiariausius rinkoje dekoratyvinių triušių pašarus. Atlikta išsami cheminė analizė: tirtas maistingumas, krakmolingumas, energetinė vertė, riebiosios rūgštys, kalcio, fosforo, natrio, kalio, druskų ir vitaminų kiekis. Tyrimo išvados, publikuotos Pasaulinės triušių tyrimo asociacijos žurnale (Journal of the World Rabbit Science Association), labai nustebino.

6 rinkoje parduodamų pašarų triušių sudėtis nepakankamai subalansuota, todėl dažnai netinkama triušių mitybai. Dažniausia problema – per didelis krakmolo kiekis, dėl ko triušiai tunka ir trumpiau gyvena.

Antro etapo metu tirti kitų smulkių gyvūnų pašarai ir egzotinių paukščių lesalai, atsižvelgta į gyvūnų rūšį. Taip pat konsultuotasi su patyrusiais veterinarais.

Tyrimo rezultatai vėlgi parodė, kad kai kurie pašarai, ypač skirti žiurkėnams, vartojami ilgą laiką gali sukelti sveikatos sutrikimų. Kai kurių tirtų pašarų sudėtyje rasta prastos kokybės ingredientų, todėl jie ne tokie maistingi, kokie galėtų būti.

Visa tai padėjo sukurti PADOVAN „Wellness“ pašarus, skirtus dekoratyviniams triušiams, žiurkėnams, taip pat lesalus paukščiams. Subalansuota sudėtis, kuriai atrenkami aukštos kokybės ingredientai – tai, kas prailgina Jūsų augintinių gyvenimą.

WELLNESS LESALAI PAUKŠČIAMS

Gyvūnams būtina tinkama mityba, bet tai ypač svarbu paukščiams, kurių greita medžiagų apykaita. Netinkama mityba gali greitai sukelti patologinių sutrikimų. Gamtoje dauguma paukščių minta sėklomis (papūgos minta sėklomis ir vaisiais). Baltymų gauna iš sėklų, kuriose gausų aliejų (linų sėmenyse, aliejinėse juodvose, saulėgrąžose), tačiau šios taip pat yra riebos.

Taigi narveliuose laikomus paukščius taip pat lesiname sėklų mišiniais, tai suteikdami jiems būtinų matinių medžiagų. „Wellness“ lesalų sudėtyje pateikiamas klasikinis sėklų mišinys:

  • praturtintas dumbliais Spirulina

  • lengvai virškinamas

  • gausu baltymų

  • mažai riebalų

  • su vitaminais ir mikroelementais

  • gausus amino rūgščių                                                                          

PROBALANCE granulės

„Wellness“ sudėtis praturtinta presuotomis „ProBalance“ granulėmis, kuriose gausu baltymų ir mažai riebalų.

„ProBalance“ granulėse taip pat yra dumblių Spirulina, juose gausu baltymų, vitaminų, mikroelementų ir amino rūgščių.

„Wellness“ lesaluose, skirtuose kanarėlėms, banguotosios papūgėlėms ir amadinams, yra šalavijo (chia) sėklų, kurios yra Omega 3 šaltinis. Tai apsaugo nuo virškinimo sistemos sutrikimų, odos ir plunksnų pažeidimų.

„Akvazoo“siūlome, kas geriausia visiems mūsų sparnuotiems bičiuliams. Tegul jie būna sveiki ir žvalūs!