Kaip panaikinti katės ir šuns šlapimo kvapą?

Kaip panaikinti katės ir šuns šlapimo kvapą?

Priežastys, kodėl katės šlapinasi ne tualete

Gyvūnų augintojai dažnai susiduria su nemalonia problema – kačių šlapinimusi ant grindų ar baldų. Galimos net kelios priežastys. Pirmoji – netinka  katės tualetas arba kraikas, todėl gyvūnas atsisako tuštintis nurodytoje vietoje. Galbūt dėžutė negerai išplauta, nepašalintas nešvarus kraikas. Galbūt tualetas padėtas per judrioje vietoje.

Antra priežastis – galbūt Jūsų katė patiria stresą ar jaučiasi prastai, ypač jei lig tol ji visada tuštindavosi savo tualete ir staiga pradėjo elgtis kitaip. Tokiu būdu dažnai katės rodo ir nepasitenkinimą.

Taip pat katė šlapinasi ne tualete, kai žymi teritoriją, stengiasi suteikti savo kvapą naujiems daiktams.

Pirmiausiai išbandykite šiuos būdus: švariai išvalyti katės tualetą, pasiūlyti naują kraiką, padėti tualetą tinkamesnėje vietoje, skirti augintiniui daugiau dėmesio. Jei tai nepadeda, išbandykite specialias priemones.

Priežastys, kodėl šunys šlapinasi namuose

Šunų augintojai pirmiausiai susiduria su augintinių šlapinimusi, kur papuola, kai šuniukas dar jaunas ir nemoka prašytis į lauką ar tualetą. Tam naudojama dresūra: paskatinama skanėstų ir giriama, kai šunelis tuštinasi tinkamoje vietoje lauke ar ant palutės. Procesas užtrunka, bet tuo pačiu užmezgamas glaudus šeimininko ir šuns tarpusavio ryšys. Subrendę šunys dažnai žymi teritoriją namuose rujos metu. Taip pat nevalingas šlapinimasis namuose gali būti signalas, kad yra bėdų dėl inkstų ir šlapimo pūslės. Tokiais atvejais pravartu pasitarti su veterinaru.

Specialios priemonės kačių ir šunų šlapimo kvapui naikinti

Pirmiausiai reikėtų gerai išvalyti vietas, kurias gyvūnas pažymėjo. „Sanera Enzym Direct“ mėtų kvapo valiklis itin efektyviai pašalina išmatų ir šlapimo kvapą. Sudėtyje yra aktyvių fermentų, kurie suskaido organines medžiagas. Puikiai tinka ir tekstilės gaminiams, kilimams. Pašalina ne tik nemalonų kvapą, bet ir dėmes.

Get Off“ priemonė atbaidymui – ekologiška, negadina paviršių, ant kurių purškiama, nekenksmingas aplinkai ir gyvūnams. Tereikia papurkšti ten, kur gyvūnas pažymėjo.

Tai yra AKVAZOO nuosavybė. Kopijuoti draudžiama!

Žymės Katė šuo

1Komentaras(-ai)

  • Avatar
   Erika
   2018 m. liepos 25 d.

   Ar siunciat priemones?noriu nuo grindu suniuko slapimo kvapa panaikinti ir kad nesysiotu daugiau namie