LEO & WOLF skanėstai katėms ir šunims

LEO & WOLF skanėstai katėms ir šunims

Aukšta skanėstų kokybė ir natūralumas – svarbiausi gamintojų „Lemmikki Oy“ iš Suomijos principai. Jie įsikūrę Kuopio mieste, apsuptame vandenų ir miškų. Būtent čia gaminami aukštos kokybės skanėstai, tinkantys ir katėms, ir šunims – „Leo & Wolf“.

„Lemmikki Oy“ atstovai teigia, kad skanėstus turime rinktis taip pat atidžiai, kaip renkamės pašarus: juose turi būti kuo daugiau natūralių produktų ir subalansuota sudėtis. Jau daugiau kaip 30 metų gamybai jie naudoja tik vietinę, suomišką, šviežią mėsą. Pagrindinis „Lemmikki Oy“ tikslas – kurti receptus ir gaminti kokybišką, lengvai virškinamą, sveiką maistą gyvūnams. Įmonė ir jos gaminamos produkcijos saugumas yra patvirtinta atsakingų Suomijos institucijų.

Skanėstai „Leo & Wolf“ ypatingi tuo, kad tinka ir katėms, ir šunims. Jų sudėtyje – daugiau nei 90 % mėsos. Be to, jie kepti ORKAITĖJE.

Dar viena svarbi detalė: skanėstai gaminami specialiai, t. y. iškepami tik gavus užsakymą. Todėl į „Akvazoo“ parduotuves jie atkeliauja patys šviežiausi!

Galite rinktis 6 rūšių skanėstus katėms ir šunims:

Atminkite, kad „Leo & Wolf“ yra:

  • BE grūdų, dažiklių ir konservantų!
  • Šviežiai kepti orkaitėje
  • Pagaminti iš suomiškos mėsos
  • Stiprus aromatas – iš tikros mėsos, nes jos sudėtyje net 90 %
  • Sudėtis papildyta daržovėmis
  • Nedideli gabaliukai idealiai tinka ir katėms, ir šunims.


Keliaudami namo ir į svečius, kur gyvena katės ar šunys, nepamirškite įsidėti „Leo & Wolf“ skanėtų. Kad džiaugsmo būtų visiems!