PET TEEZER šepečiai AKVAZOO NAUJIENA

PET TEEZER šepečiai AKVAZOO NAUJIENA

„Tangle Teezer“ – žymūs mėgėjų ir profesionalų pamėgti šepečių ir šukų gamintojai iš Didžiosios Britanijos. Reaguodami į klientų prašymus sukurti kokybiškus šepečius ir gyvūnams, jie pristato „Pet Teezer“ liniją. Ją rasite „Akvazoo“ parduotuvėse!

Kuo ypatingi „Pet Teezer“, jau pripažinti ir apdovanoti pasaulyje?

ERGONOMIŠKI

Pirmiausiai tuo, kad jie sukurti galvojant ne tik apie apie gyvūnus, bet ir apie jų šeimininkus. Dėl ergonomiškumo šis šepečio modelis pripažintas ir apdovanotas pasaulyje. Patogi šepečio forma padeda patogiai dirbti net ilgesnį laiką, nes nevargina riešo.

PATENTUOTOS TECHNOLOGIJOS

Patentuota dvigubų dantukų technologija: ilgieji dantukai švelniai šalina purvą, švelniai pasiekdami pavilnę, o trumpieji dantukai iššukuoja kailį ir surenka plaukus.

NEPAŽEIDŽIANTYS

Dantukai pagaminti iš polimero, todėl nesukelia šunims nemalonių pojūčių, nepažeidžia odos.

Galima šukuoti sausą ir drėgną kailį, tačiau nepažeidžia plauko struktūros.

HIGIENIŠKI

Baigus darbą, šepetį tereikia pakišti po šilto vandens srove ir nuplauti, tada apverskite dantukais žemyn ir leiskite nudžiūti. Viskas – jokio purvo ar nemalonaus kvapo!

 

IŠSIRINKITE SĄVAJĮ

„Pet Teezer Detangling&Grooming“ šepetys skirtas veltis linkusiam kailiui, švelniai šalina sąvėlas. Pamirškite pešimą ir tempimą. Šio šepečio dantukai, pagaminti ir polimero, tačiau palyginus minkšti, dėl to susivėlusį kailį iššukuosite nesukeldami nemalonių pojūčio gyvūnui. Reguliariai naudojant šį šepetį, kailis tolygiai iššukuojamas, taip apsaugant jį nuo sąvėlų.

 

„De-Shedding&Grooming“ šepetys – specialiai slenkančiam kailiui iššukuoti. Dantukai šiek tiek kietesni nei „Detangling&Grooming“ modelio, todėl puikiai šalina pavilnę, surenka iššukuotus plaukus.

Palikite komentarą

* Vardas:
* Jūsų el-paštas: (Nebus rodomas)
   Jūsų interneto puslapis (Adresas http://)
* Jūsų komentaras
Įveskite kodą