Sveiki BELLFOR pašarai ir papildai šunims

Sveiki BELLFOR pašarai ir papildai šunims

„Akvazoo“ parduotuvėse siūlome „Bellfor“ pašarus ir papildus šunims. Neapsigaukite, po kuklios išvaizdos pakuotėmis slypi aukšta kokybė ir natūralumas!

PATIKIMI IR ATSAKINGI GAMINTOJAI

„Bellfor“ – tai šeimyninis verslas, gyvuojantis ilgiau kaip 30 metų. Viskas prasidėjo nuo to, kad veisdami sportinius šunis, rinkoje pasigedo pilnaverčių pašarų – tai paskatino kurti savus. Kruopščiai suderinę pašaro sudėtį ir proporcijas, būsimieji „Bellfor“ įkūrėjai tarėsi su veterinarais ir kitais šunų augintojais. Pagrindinis kriterijus – šuo ne tik turi būti paėdęs ir sotus, bet sveikas, energingas bei, žinoma, laimingas.

Nedidelėje gamyklėlėje gaminamiems begrūdžiams sausiems pašarams naudojami tik natūralūs ingredientai, iš jų apie 70 % – mėsos ar žuvies. Dirbama kartu su vietiniais tiekėjais (vietoj ėrienos iš Naujosios Zelandijos ar antienos iš Kanados), todėl nereikia ilgų transportavimo valandų, neteršiamas oras.

Visi ingredientai – be GMO ir iš vietinių, sertifikuotų tiekėjų. Todėl suteikiama aukščiausios kokybės garantija.

„Bellfor“ griežtai pasisako prieš bet kokius bandymus su gyvūnais. Pašarai kuriami glaudžiai bendradarbiaujant su veisėjais ir mitybos specialistais.

Pašarai pakuojami į aplinkai „draugišką pakuotę, kuri yra perdirbama, taip pat optimaliai apsaugo pašarą nuo aplinkos veiksnių.

AKVAZOO siūlome išbandyti šiuos „Bellfor“ pašarus:

„BELLFOR“ PAŠARŲ SAVYBĖS

  • Puikus skonis ir kokybė.
  • Natūralūs, sveiki ir naudingi ingredientai.
  • Be grūdų, gliuteno, sojos ir cukraus.
  • Daug mėsos.
  • Be sintetinių dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų.
  • Lengvai virškinami, tinka visų veislių šunims.
  • Šviežios daržovės ir žolelės iš vietinių ūkininkų.

KODĖL BEGRŪDŽIAI PAŠARAI?

Vis gausiau žemės ūkio pramonėje naudojant chemines trąšas ir kitas priemones, grūdai tapo nebetinkami jautriems šunų skrandžiams: vis daugiau jų serga rimtomis virškinamojo trakto, širdies ir kitų sričių ligomis, dažniau tenka lankytis pas veterinarijos gydytojus. Štai kodėl „Bellfor“ siūlo rinktis begrūdį sausą pašarą, tai daugiau nei alternatyva – jis sveikas ir tinkamas sveikstant, atstato jėgas ir gerą savijautą.

DVI GAMYBOS TECHNOLOGIJOS

„Bellfor“ pašarai gaminami pagal dvi technologijas – šalto spaudimo ir ekstrudavimo. Šalto spaudimo būdu gaminamo sauso pašaro granulės nekepamos, o tik pašildomos iki 55 ⁰C temperatūros. Gaminant tokiu būdu, pašare išlieka daugiau vitaminų, riebalų rūgščių ir kitų maistinių medžiagų. Taip pat išlieka daugiau gerų skonio savybių, todėl šunys jį noriai ėda. Pašarą lengvai ir greitai įsisavina šuns organizmas. Ekstrudavimo technologijos metu pašalinamas gliutenas, taip stipriai alergizuojantis daugelį šunų.

Kaip minėta, pašarų sudėtyje yra 70 % mėsos ar žuvies (priklauso nuo pašaro rūšies), kurios dalis įdedama prieš pat gaminimo ciklo pabaigą, taip pašaras įgauna dar geresnes skonio savybes. Viskas papildyta šviežiai rinktais vaisiais, daržovėmis, žolelėmis, taip pat vitaminais, mineralais ir Omega 3 riebalų rūgštimis – gražiam, sveikam kailiui ir odai,  probiotikais – stipriam imunitetui.

NATŪRALŪS PAPILDAI

BELLFOR Haut & Fell – 100 % natūralus papildai šunų odai ir kailiui.

Aukštos kokybės baltymai, alaus mielės, vaistažolės, kad Jūsų šuns oda būtų sveika, o kailis – švelnus ir blizgantis. Vaistažolės taip pat padeda greičiau sveikti po odos uždegimų.

Šis pašaro papildas šunims yra miltelių konsistencijos.

BELLFOR „Haut & Fell“ papildas padeda palaikyti svarbią apsauginę odos funkciją.

Oda ir kailis yra apsauginis organizmo barjeras nuo aplinkos veiksnių, tokių kaip šaltis ir karštis, taip pat saugo nuo virusų, bakterijų ir parazitų (blusos, erkės, utėlės).


Sudėtis: aukštos kokybės baltymai, alaus mielės, vaistažolės – tai 100 % natūralus papildas, kad Jūsų šuns oda būtų sveika, o kailis – švelnus ir blizgantis. Vaistažolės taip pat padeda greičiau sveikti po odos uždegimų.

Rekomenduojama naudoti:

• esant kailio slinkimui;
• lūžinėjant plaukams;
• susilpnėjus plaukų struktūrai;
• pleiskanojant odai;
• niežtint odai;
• aktyvaus kailio šėrimosi metu.

Taip pat „Bellfor“ gaminami aukštos kokybės natūralūs skanėstai ir konservai šunims.