NAUJIENA RETORN kokybiški pašarai ir konservai

NAUJIENA RETORN kokybiški pašarai ir konservai

RETORN – kokybiškų drėgnų pašarų ir konservų gamintojai, kurie vadovaujasi šūkiu: „Tikime, kad galima padaryti kitaip.“ Tad siekia, kad šiandien būtų geresni, nei buvo vakar.

Turėdami ilgametę patirtį RETORN pateikia kitokį požiūrį į kasdienę savo augintinių mitybą:

FILOSOFIJA

RETORN – tai siekis pasiūlyti sveikesnę, natūralesnę, įvairesnę ir subalansuotą gyvūnų maitinimo alternatyvą. Kiekvienas gaminys – 100 % subalansuotas, jame gausu proteinų ir maistinių medžiagų, būtinų Jūsų augintiniui.

INOVACIJOS

Šie pašarai kuriami, ieškant įkvėpimo gamtoje. Taip buvo atrasta, kad krilis – vienas iš pačių naudingiausių ingredientų. Produktai yra papildyti prebiotikais, taip palengvinamas virškinimas ir maistinių medžiagų įsisavinimas. Žvėriena be visų kitų naudingų savybių taip pat suteikia itin stiprų aromatą, kuriam neatsispiria net išrankiausi augintiniai.

KOMANDA

RETORN vienija kūrybingą ir smalsią komandą, be galo mylinčią gamtą ir gyvūnus. Jie kasdien ieško būdų, kaip Jums pasiūlyti kokybiškiausius gaminius, tačiau tausojant aplinką ir gamtos išteklius.

RETORN pašarų ir konservų ypatybės:

  • NATŪRALŪS INGREDIENTAI: būdami smulkūs gamintojai, RETORN skiria daug individualaus dėmesio žaliavų ir galutinių produktų kokybei. Itin atidžiai atsirenka žalios mėsos ir žuvies tiekėjus.
  • BALTYMAI – PAGRINDINIS INGREDIENTAS: gyvūniniai baltymai – pagrindinis kiekvieno RETORN gaminio sudėties elementas.
  • BE GLIUTENO: be miežių, kviečių, kukurūzų ar sojų, nes RETORN skirta ne galvijams, o Jūsų augintiniams, juolab, kad dauguma šunų ir kačių netgi netoleruoja šių ingredientų.
  • BE GMO: RETORN, remdamiesi „grįžimo prie gamtos“ filosofija, užtikrina aukščiausią savo produkcijos kokybę.
  • BE KONSERVATŲ AR DIRBTINIŲ PRIEDŲ: jokių pridėtinių konservantų, dažiklių ar skonio stipriklių. Pagardinama tik rozmarinais ir arbatos ekstraktu.
  • OMEGA 3: sudėtis praturtinta lašišų aliejumi ir kriliais, kurie naudingi gyvūnų odai, žvilgančiam kailiui ir sveikiems sąnariams palaikyti.
  • SVEIKI ANGLIAVANDENIAI: sudėtyje naudojami sveikų angliavandenių šaltiniai, tokie kaip žirneliai, saldžios bulvės – tai padeda sureguliuoti cukraus kiekį kraujyje ir išvengti diabeto, taip pat palaikyti tinkamą augintinių svorį.
  • SU PREBIOTIKAIS: gaminių sudėtis papildyta prebiotikais, padedančiais rūpintis itin svarbia žarnyno flora.

AKVAZOO siūlomi RETORN gaminiai:

Natūralūs šunų pašarai

Retorn Semi Moist Dog – pusiau drėgni pašarai vidutinių ir didelių veislių šunims su natūraliais ingredientais: įvairia mėsa, ryžiais ir bulvėmis. Atsižvelgdami į tai, kad žalia mėsa yra drėgna, „Retorn“ sukūrė drėgnesnės konsistencijos pašarus šunims. Drėgmė pagerina šunų norą ėsti ir palengvina virškinimą. Lengvai virškinami ryžiai. Be gliuteno, GMO, dažiklių.

Retorn Dog Mousse – gardūs, natūralios sudėties konservai-putėsiai suaugusiems šunims su įvairia mėsa ar žuvimi. Be gliuteno, sojos, konservantų, dažiklių ir GMO. Putėsiuose gausu vandens (70–80% drėgmės), taip Jūsų gyvūnas papildomai gauna skysčių. Tausojanti žvejyba: tunas, kaip konservų žaliava, gaunama laikantis tausojančios žvejybos principų.

Retorn Dog Can – natūralūs ir drėgni konservai šunims su įvairia mėsa, paukštien ar žuvimi bei daržovėmis. Suderintas baltymų, riebalų ir ląstelienos kiekis, pagaminta su natūraliais ingredientais. Svarbi detalė – konservuose pateikiamas vienas baltymų šaltinis, t. y. tik viena mėsa ar žuvis. Su natūraliais ingredientais: ne malta, o kapota mėsa, pilno grūdo ryžiais ar bulvėmis. Itin maistingas pašaras su aukštos biologinės vertės baltymais, gerai įsisavinamas, mažai alergizuojantis, kas padeda apsaugoti nuo netoleravimo.

Natūralūs kačių pašarai

Retorn Cat Can – pilnaverčiai drėgni konservai katėms su 100 % natūralia įvairia mėsa, paukštiena ar žuvimi. Be to, konservai pateikiami su ne malta, o kapota mėsa, žuvimi ar jūros gėrybėmis. Sudėtyje yra natūralios kilmės antioksidantų, vitaminų ir mineralų. Konservuose gausu vandens (70–80% drėgmės), taip Jūsų gyvūnas papildomai gauna skysčių. Tausojanti žvejyba: tunas, kaip žaliava, gaunama laikantis tausojančios žvejybos principų. Be gliuteno, sojos ir GMO.

 

RETORN – tai, kas natūralu ir sveika Jūsų augintiniui