Kuo išskirtiniai „Bellfor“ produktai šunims?

Kuo išskirtiniai „Bellfor“ produktai šunims?

„Akvazoo“ parduotuvėse siūlome aukštos kokybės „Bellfor“ produkcijos šunims: sausų begrūdžių pašarų, konservų, skanėstų ir papildų. Kas yra „Bellfor“ ir kuo jie išskirtiniai – pakalbinome pačius gamintojus.

Kas slypi už „Bellfor“ prekės ženklo?

Mes plėtojame šeimos verslą (jau antroji karta) Vokietijoje. Turime daugiau nei 30 metų šunų pašarų gamybos patirties. Be to, mes ir mūsų darbuotojai labai mylime gyvūnus.

Nors pastaraisiais metais sparčiai augame, parduodame produktų daugelyje Europos ir Azijos šalių, „Bellfor“ nėra didelė, „beveidė“ įmonė. Viską, ką darome, darome iš didelės meilės šunims. Žinoma, įmonė turi gauti pelną, tačiau, mūsų nuomone, vieno dalyko negalima ignoruoti. Ir tas dalykas – gyvūnų sveikata. Visų mūsų produktų pagrindinė užduotis ir tikslas – tinkama šunų mityba.

Minėjote, kad vienas svarbiausių aspektų – gyvūnų sveikata. Kaip tuo rūpinatės?

Mūsų prioritetas – pašarų kokybė. Dėl šios priežasties naudojame tik geriausios kokybės žaliavas. Jokių subproduktų ir sintetinių priedų. Siekiant visada užtikrinti aukštą žaliavų kokybę, bendradarbiaujame tik su patikimais regioniniais tiekėjais. Tokiu būdu tiksliai žinome, iš kur atkeliavo visi ingredientai ir kokia jų kokybė. Būtent kokybe siekiame išsiskirti iš visų didžiųjų (ir ne tik) pašarų gamintojų.

 

Koks jūsų, kaip gamintojų, santykis su atsakingu vartojimu ir aplinkos tausojimu?

„Bellfor“ – už aplinkos apsaugą. Esame įsitikinę, kad kiekvienas turėtų daryti viską, kad padėtų apsaugoti aplinką. Mes, kaip pašarų gamintojai, taip pat esame ne išimtis. 3 dalykai, kuriuos darome, siekdami apsaugoti aplinką:

  • renkamės vietinius tiekėjus (vietoj ėrienos iš Naujosios Zelandijos ar antienos iš Kanados), todėl nereikia ilgų transportavimo valandų, neteršiamas oras,
  • siūlome aplinkai „draugišką“ pakuotę, kuri yra perdirbama, taip pat optimaliai apsaugo pašarą nuo aplinkos veiksnių,
  • kai kuriems produktams naudojame vabzdžių baltymus, taigi pačių vabzdžių auginimui prireikia žymiai mažiau energijos (negaminamos dujos, sukeliančios „šiltnamio efektą“), lyginant su įprastiniu gyvulių auginimu.

Savo produkcijoje naudoti vabzdžių baltymus – neįprasta alternatyva. Kodėl ją pasirinkote?

Siekdami nuolat tobulinti ir plėsti savo gaminių asortimentą, bendradarbiaujame su kompetentinga veterinarijos gydytojų ir mitybos ekspertų komanda. Vabzdžių baltymus vietoj įprastinių pradėjome naudoti nuo 2016 m. Tai buvo novatoriškas sprendimas. Vabzdžių baltymus naudojame pašaruose bei pašarų papilduose.  Tai gali atrodyti šiek tiek keista, tačiau vabzdžių baltymai yra labai naudingi mūsų šunims. Vabzdžių baltymų privalumas – ne vien tik didelė biologinė vertė. Juodųjų plokščiamusių lervos, iš kurių gauname vabzdžių baltymus, niekada neserga, dėl to nereikia naudoti jokių antibiotikų jų veisimui. Be to, šie baltymai beveik neturi alergijos potencialo (nesukelia alerginių reakcijų), todėl mūsų sausas pašaras su vabzdžių baltymais yra puiki alternatyva jautriems šunims.

 

Papasakokite, kokią produkciją pristatote Lietuvos pirkėjams „Akvazoo“ parduotuvėse.

„Bellfor“ produktų pasiūloje rasite viską, ko reikia jūsų augintiniui: sausų pašarų, konservų, skanėstų bei pašarų papildų šunims. Mūsų produkcijos taip pat galite patogiai įsigyti www.akvazoo.lt.

„Bellfor“ begrūdžiai pašarai šunims – be gliuteno ir tik iš aukščiausios kokybės ingredientų, tad juose yra visos būtinos maistingosios medžiagos. Rekomenduojame šalto spaudimo pašarus, jei ypatingą dėmesį skiriate pašaro gamybos procesui ir gamybos temperatūrai.

Natūralūs, begrūdžiai konservai šunims – gaminami iš kruopščiai atrinktų natūralių ingredientų, daug šviežios mėsos, kas užtikrina ne tik puikų konservų skonį, bet ir maistingumą.

Sveiki, begrūdžiai skanėstai šunims – idealus pasirinkimas, nes svarbus ne tik pašaras, bet ir skanėstai (ypač jų kokybė), kuriuos duodate savo šuniui.

Papildai šunims – reikalingi, net jei duodate savo šuniui aukščiausios kokybės pašarų (su visomis būtinomis maistingosiomis medžiagomis), tiesiog yra situacijų, kai jiems būtina duoti papildų. Pavyzdžiui, šėrimosi laikotarpiu. Mūsų pašarų papildų sudėtyje yra tik natūralūs ingredientai, todėl jie labai veiksmingi ir gerai virškinami.

Kodėl šunų augintojai pirmenybę turėtų teikti būtent „Bellfor“?

„Bellfor“ – tai dėmesys natūralumui ir kokybei. Mes siekiame, kad šunys gautų kuo geresnės kokybės pašarus. Kasdien sunkiai dirbame, kad tai pasiektume, ir visada stengiamės toliau tobulinti savo produktus bei padaryti juos dar geresnius. Pasitikėkite mumis bei mūsų patirtimi, kai kalbama apie tinkamą šunų mitybą. Jei nesate tikri, kuris „Bellfor“ pašaras yra tinkamas jūsų šuniui, tiesiog pasiteiraukite „Akvazoo“.

Šis tekstas yra „Akvazoo“ nuosavybė.

Kopijuoti draudžiama!