Visi Akvazoo internetinėje svetainėje registruoti Vartotojai yra Nuolaidų ir lojalumo programos dalyviai. Pateikdami užsakymus, jie kaupia virtualius pinigus, gauna įvairias nuolaidas.

AKVAZOO NUOLAIDŲ KUPONAI

Jūsų paskyros skyriuje "Mano kuponai" galite rasti Nuolaidų kuponų su unikaliu kodu, verte, kiekiu ir galiojimo data sąrašą. Ten pat yra nurodoma minimali nuolaidų kupono panaudojimui reikalingą užsakymo sumą.

Nuolaidų kuponu galima padengti iki 15% užsakytos prekės vertės. Dėl šios priežasties patartina yra konvertuoti kelis mažesnės vertės Nuolaidų kuponus, užuot konvertavus didesnę lojalumo taškų sumą vienu dideliu kuponu.

Įdėję produktus į krepšelį ir norėdami įvesti turimo nuolaidų kupono kodą, prieš paspausdami "Pirkti" būtinai spustelkite mygtuką „Krepšelis", kitaip tąkart prarasite galimybę pasinaudoti nuolaida!

AKVAZOO LOJALUMO TAŠKAI

Kaskart įsigydami produktų mūsų internetinėje svetainėje Vartotojai gauna lojalumo taškų, kuriuos vėliau gali paversti Nuolaidų kuponu (-ais).

Jūsų paskyros skyriuje „Mano lojalumo taškai" yra nurodyti visi Jums skirti, patvirtinti, konvertuoti ir atšaukti lojalumo taškai. Lojalumo taškai yra skiriami pateikus užsakymą ir patvirtinami pristačius siuntą. Jums atšaukus užsakymą, lojalumo taškai irgi automatiškai yra atšaukiami. Patvirtinti Lojalumo taškai gali būti konvertuoti į Nuolaidų kuponą nustatytu santykiu.

Kadangi Nuolaidų kuponu galima padengti iki 15% užsakomų produktų vertės, lojalumo taškus patartina yra konvertuoti į kelis mažesnės vertės Nuolaidų kuponus, užuot konvertavę didesnę lojalumo taškų sumą vienu dideliu kuponu.

AKVAZOO KORTELIŲ TURĖTOJAI

Perkantiems su nuolaidų kortele specializuotose parduotuvėse "Akvazoo" Vilniuje arba Kaune, akcijų prekėms taikoma tik akcijos nuolaida, kortelės nuolaida netaikoma. Kortelės nuolaidos negalioja internetinėje Akvazoo parduotuvėje. 

SVARBU: UAB Akvazoo pasilieka sau teisę keisti Nuolaidų ir lojalumo programos sąlygas ir taisykles, apie tai paskelbdamas internetinėje svetainėje ir pranešdamas registruotiems vartotojams el. paštu asmeniškai.

Redakcija: 2014-09-01