Kent Marine Reel Salt druska jūriniams akvariumams 26,30 kg

NEW0011704

Kent Marine Reel Salt druska jūriniams akvariumams 26,30 kg

Smulkiau

Kaina:

85,50 € su PVM

SAUGUS apsipirkimas
akvazoo.lt

NEMOKAMAS pristatymas
perkant už 30 € ir daugiau

NUOLAIDOS
lojaliems klientams

Prekiaujame tik kruopščiai
patikrintais KOKYBIŠKAIS gaminiais

Turite klausimų?

 • Skambinkite +370 640 53080
 • El. p. shop@akvazoo.lt

Papildoma informacija

 • Pristatymas
  Kurjeris
  Lietuvos paštas
  Atsiėmimas vietoje
 • Apmokėjimas
  Grynaisiais pinigais
  Banko pavedimu
  Elektroninė bankininkystė
 • Grąžinimas
  Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, sudarytos naudojant ryšio priemones, pranešdamas apie tai raštu pardavėjui per septynias darbo dienas nuo daikto pristatymo dienos.

KENT Marine Reel Salt yra jūrinė druska, skirta jūriniams akvariumams. Palyginus su natūraliu jūros vandeniu, šios druskos sudėtyje yra didesnis kiekis kalcio, magnio, stroncio ir kitų elementų, kurie būtini tinkamam koralų augimui, vystymuisi ir rifo gyvybingumui. Šios durskos gamyboje yra parenkami tik patys gryniausi elementai, atsižvelgiant į jų tirpumą ir konsistenciją. Mikroapdorojimas užtikrina, kad kiekviename maiše bus kruopščiai paruoštas jūrinės druskos mišinys su subalansuotu pH ir reikiamu kiekiu makro-, mikroelementų.

Naudojimas: 1. Sumaišykite 1/2 puodelio (~130 g) druskos su 3,8 l paruošto vandens (osmosinio ar distiliuoto). 2. Mišinį gerai išmaišykite. 3. Pamatuokite druskingumo lygį hidrometru. 4. Sureguliuokite druskingumo lygį iki reikalingo. Druskingumui padidinti pridėkite druskos, sumažinti - įpilkite vandens. Rifiniams akvariumams druskingumas turi būti tarp 1,024 - 1,026 ppm, akvariumams su žuvimis tarp 1,021 - 1,023 ppm.

Dėmesio: druską su vandeniu maišykite atskirame inde, niekada nedarykite mišinio pačiame akvariume! Tam kad palaikytumėt optimalią jūrinio akvariumo vandens kokybę, rekomenduojama kas 2 savaites pakeisti 20% vandens. Netinkama žmonių vartojimui. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

SUSIJUSIOS PREKĖS