JBL Holiday pašaras žuvims 43 g

JBL4031000

Kaina:

2,07 € su PVM

SAUGUS apsipirkimas
akvazoo.lt

NEMOKAMAS pristatymas
perkant už 30 € ir daugiau

NUOLAIDOS
lojaliems klientams

Prekiaujame tik kruopščiai
patikrintais KOKYBIŠKAIS gaminiais

Turite klausimų?

 • Skambinkite +370 640 53080
 • El. p. shop@akvazoo.lt

Papildoma informacija

 • Pristatymas
  Kurjeris
  Lietuvos paštas
  Atsiėmimas vietoje
 • Apmokėjimas
  Grynaisiais pinigais
  Banko pavedimu
  Elektroninė bankininkystė
 • Grąžinimas
  Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, sudarytos naudojant ryšio priemones, pranešdamas apie tai raštu pardavėjui per septynias darbo dienas nuo daikto pristatymo dienos.

,,Atostogų" pašaras žuvims. Šis pašaras buvo sukurtas taip, kad aprūpintų jūsų žuvis visomis maistingomis medžiagomis jums išvykus ir ilgą laiką nebūnant namie. Jo sudėtyje yra visi svarbiausi maistiniai elementai, užtikrinantys tinkamą jūsų žuvų mitybą ir gerą savijautą.

Sudėtis: grūdai, žuvis ir žuvies subproduktai, augalinės kilmės produktai, mielės, dumbliai ir gyvulinės kilmės produktai.

Naudojimas: Holiday pašaro kubelis užtikrina maitinimąsi 20 - 25 vidutinio dydžio žuvims ~ 2 savaitėms. Įdėkite į akvariumą vieną ar kelis kubelius, priklausomai nuo žuvų kiekio. Pašaras, lėtai tirpdamas vandenyje, aprūpina žuvis maistinėmis medžiagomis ir neteršia vandens.

Dėmesio: priklausomai nuo vandens kietumo parametrų, pašaras gali ištirpti greičiau arba lėčiau. Vidutinio kietumo vandenyje pašaras tirpsta 2 savaites.

Gamintojas: ,,JBL GmbH & Co KG”, Vokietija

SUSIJUSIOS PREKĖS