JBL išorinis filtras CristalProfi e902 Greenline

JBL6028200

Išorinis akvariumų filtras rekomenduojamas 90-300 l akvariumams.

Smulkiau

103,90 €
 • Title
  SAUGUS APSIPIRKIMAS
 • Title
  PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
 • Title
  PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
 • Title
  PATIKRINTI, KOKYBIŠKI GAMINIAI
 • Title
  NUOLAIDOS LOJALIEMS KLIENTAMS

Dažnai perkama kartu

Šis aukščiausios kokybės JBL CRISTALPROFI© Greenline išorinis filtras yra puikus pasirinkimas. Labai efektyvus filtravimas ir paprastas naudojimas.

Greenline išoriniai filtrai valo akvariumo vandenį uždaros cirkuliacinės sistemos principu. Vandens siurblys, sumontuotas filtro „galvoje“, užtikrina pastovią vandens cirkuliaciją. Vanduo iš akvariumo patenka į filtracinius krepšius (nuo viršutinio iki apatinio), ten jis išvalomas ir švarus grąžinamas atgal į akvariumą. Filtras automatiškai neužsipildo vandeniu. Prieš pradedant naudoti filtrą, reikia orą pašalinti iš sistemos.

Ypatumai

• JBL CRISTALPROFI filtrai suvartoja iki 43% (priklausomai nuo modelio) mažiau energijos nei ankstesni modeliai.

• Nauji tylesni vandens siurbliai (didesnis filtro našumas), užtikrina tokį pat veiksmingą vandens valymą, kaip ir ankstesni modeliai. Optimalus vandens siurblio rotorius su keraminiais guoliais užtikrina „tylų darbą“ ir ilgą tarnavimo laiką.

• Vandens siurblį reikia valyti labai retai dėl novatoriško „Combi II“ filtracinio krepšelio (papildomas filtravimo etapas, sulaikoma daugiau nešvarumų).

• Komplekte yra JBL „MicroMec“ biologinio filtravimo kamuoliukų. Apvalios formos ir skirtingo skersmens kamuoliukai sukuria savaiminio valymo efektą. Dėl šios priežasties filtracines medžiagas reikia plauti labai retai. Pagrindinė filtracinė medžiaga gali būti naudojama iki 12 mėnesių.

• Paprasta ir saugu naudotis. „Greito paleidimo“ mygtukas leidžia paleisti filtrą be papildomo rankinio darbo. Visos filtro dalys lengvai montuojamos, neįmanoma surinkti netinkamai. Naujoviška patentuota [EP 1869973] žarnų jungtis b 20.

• Pilnai sukomplektuotas ir paruoštas naudojimui. Filtracinės medžiagos buvo parinktos taip, kad būtų užtikrintas efektyvus mechaninis ir biologinis vandens valymas. Jūsų akvariumo vanduo bus švarus ir skaidrus. Dėl filtrų priedų juos galima naudoti tiek jūriniams, tiek gėlavandeniams akvariumams.

e902
Filtracinių krepšelių skaičius/tūris, l 1,2/3
Filtro talpa, l 7,6
Filtro dydis, mm (be pakuotės) ilgis-plotis-aukštis 180x210x405
Rekomenduojamas akvariumo tūris, l 90-300
Galingumas, W 11
Max. Našumas, l/val. 900
Žarnų dydis, mm 12/16
Įtampa/Dažnas, V/Hz 230/50 (110/60)

Gamintojas: "JBL" Vokietija

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse.

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi

Jus gali sudominti