JBL Desinfekt akvariumų ir terariumų įrankių dezinfekavimo priemonė 50 g

JBL2009100

JBL Desinfekt akvariumų ir terariumų įrankių dezinfekavimo priemonė 50 g

Smulkiau

9,33 €

Prekės aprašymas

Priemonė akvariumų, terariumų ir jų įrangos dezinfekavimui. Padeda išvengti ligų plitimo, naudojant vieną žuvų gaudymo tinklelį keliuose akvariumuose. Taip pat sėkmingai dezinfekuoja akvariumus ir terariumus prieš pakartotinį jų apgyvendinimą aba po nepagydomų lygų protrūkio (pvz. žuvų tuberkuliozės). Pakuotės turinio pakanka ~20 l dezinfekcinio tirpalo. Desinfekt milteliai yra tirpūs vandenyje.

Naudojimas: 20 g (2 matavimo šaukšteliai) JBL Desinfekt sumaišykite su 8 l vandens. Dezinfekavimo skystį reikėtų laikyti plastikinėse tarose. Norimas dezinfekuoti priemones panardinkite į skystį arba jį pilkite į dezinfekuojamą akvariumą ar terariumą. Palikite 10 min. ir tuomet išplaukite vandeniu. Paruošta priemonė tinkama naudojimui ~1 savaitę. Aktyvusis ingredientas: 100% chloramino T. Veiksmingas po ~5 min. Prieš išmetant pakuotę, visiškai ją ištuštinkite. Medžiagos perteklių nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Nenurykite! Nuo sąlyčio su rūgštimi išskiria nuodingas dujas. Gali sukelti nudegimus. Neįkvėpkite dulkių. Priemonei patekus į akis, skalaukite jas dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytojus.

Naudojant Desinfekt rekomenduojama dėvėti apsaugines priemones. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje! Priemonės negalima naudoti įrengtuose akvariumuose ar terariumuose!

Gamintojas: ,,JBL GmbH & Co KG”, Vokietija