Royal Canin FBN British Shorthair Adult konservuotas maistas suaugusioms Britų trumpaplaukių veislės katėms 85 g

RCN224240

„Royal Canin“ Feline Breed Nutrition (FBN) British Shorthair Adult konservuotas pašaras suaugusioms Britų trumpaplaukių veislės katėms nuo 12 mėn. amžiaus

Smulkiau

1,70 €
 • Title
  SAUGUS APSIPIRKIMAS
 • Title
  PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
 • Title
  PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
 • Title
  PATIKRINTI, KOKYBIŠKI GAMINIAI
 • Title
  NUOLAIDOS LOJALIEMS KLIENTAMS
Augintinio amžius Suaugęs
Gamintojas Royal Canin

Kurdami maistą katėms, “Royal Canin” visada atsižvelgia į nevienodus kačių veislių kriterijus: amžių, gyvenimo būdą, jautrumą… Pastaruosius 10 metų “Royal Canin” tobulina ir kuria naują, tik grynaveislėms katėms skirtą maisto asortimentą.

Persų katė, Siamo katė, Meino meškėnas, Britų trumpaplaukė, Sfinksas… Tai unikalios kačių veislės, ir kiekviena jų yra verta gauti specifinį maistą. “Royal Canin” mokslinių tyrimų ir plėtros centras, remdamasis savo žiniomis ir aktyviai bei glaudžiai bendradarbiaudamas su kačių augintojais, sukūrė granules pritaikytas kiekvienai veislei.

VIDUTINIS ENERGIJOS KIEKIS. Pritaikytas kiekis riebalų, skirtas efektyviai kontroliuoti svoriui.

SVEIKA ODA IR KAILIS. Puoselėja sveiką odą ir kailį.

SVEIKA ŠLAPIMO SISTEMA. Stiprina šlapimo sistemą.

SUDĖTIS: Mėsa ir gyvulinės kilmės produktai, grūdai, žuvis ir žuvies produktai, augalinių baltymų ekstraktai, aliejai ir taukai, augalinės kilmės produktai, mineralai, įvairūs cukrūs.

PRIEDAI (KILOGRAME ĖDALO)

Maistiniai priedai: 260 TV vitamino D3, 8 mg E1 (geležies), 0,33 mg E2 (jodo), 2,6 mg E4 (vario), 2,5 mg E5 (mangano), 25 mg E6 (cinko).

ŠĖRIMO INSTRUKCIJOS: žr. lentelę.

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi