Tropi guliašas šunims 12x100 g Padidinti

Tropi guliašas šunims 12x100 g

TRP42149

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

Prekės aprašymas

Su vištiena ir žvėriena. Sudėtis: mėsa ir jos subproduktai (vištiena 4%, žvėriena 4%), grūdai, aliejai ir riebalai,  augaliniai baltymų ekstraktai, mineralai, cukrus.
Su vištiena ir kepenėlėmis. Sudėtis: mėsa ir jos subproduktai (vištiena 4%, kepenėlės 4%), grūdai, aliejai ir riebalai,  augaliniai baltymų ekstraktai, mineralai, cukrus.
Su vištiena. Sudėtis: mėsa ir jos subproduktai (vištiena 4%), grūdai, aliejai ir riebalai,  augaliniai baltymų ekstraktai, mineralai, cukrus.
Su jautiena. Sudėtis: mėsa ir jos subproduktai (jautiena 4%), grūdai, aliejai ir riebalai,  augaliniai baltymų ekstraktai, mineralai, cukrus.
Analitinės sudedamosios dalys: drėgmė 80%, žali baltymai 8%, žalia ląsteliena 1%, žali aliejai ir riebalai 5%, žali pelenai 2,5%. Priedai/1 kg: cinkas 49 mg, vit. A 1146 TV, vit. D3 156 TV.
Šėrimo rekomendacijos: žr. ant pakuotės. Tai yra rekomendacinė norma, kuri gali kisti, priklausomai nuo sezono, šuns gyvenimo būdo, amžiaus. Guliašą duoti kambario temperatūros. Laikyti sausoje vietoje. Atidarius laikyti šaldytuve, sunaudoti per 2 dienas. Šuo visuomet turi turėti šviežio vandens. Geriausia iki: žr ant pakuotės.