Sumažinta kaina! Dolina Noteci Super Food konservai šunims su stirniena ir jautiena 6x800 g Padidinti

Konservai šunims su stirniena ir jautiena Dolina Noteci Super Food, 6x800 g

DNP03572PK

  • 80% mėsos ir jos produktų
  • Su stirniena ir jautiena.
  • Tinka ir alergiškiems šunims.
  • Be grūdų, dažiklių ir dirbtinių kvapiklių.

Smulkiau

-10%
17,94 € 16,15 €
Dėmesio: Paskutinė prekė sandėlyje!

Prekės aprašymas

Augintinio amžius Suaugęs
Sudėtis Žvėriena

Pilnavertis begrūdis drėgnas ėdalas visų dydžių šunims. 80% mėsos ir jos produktų (iš jų 40% jautiena, 40% elniena). Sudėtis papildyta šviežiais vaisiais ir natūraliais priedais, tokiais kaip Naujosios Zelandijos midijomis ir jūros dubliais.

Be grūdų, dažiklių ir dirbtinių kvapiklių.

Stirniena – mėsa, turinti mažai riebalų. Joje gausu svarbių riebalų rūgščių, ir geležies – hemoglobino komponentų, stiprinančių imunitetą ir turinčių priešvėžinį poveikį. Be antibiotikų ir hormonų. Gerai toleruojamas alergiškų šunų.

Jautiena – raudona, neriebi mėsa, kurioje gausu riebalų rūgščių. Ji itin tinka aktyviems šunims. Sudėtyje yra kreatino, padidinančio energingumą ir skatinančio metabolizmą, o karintinas padeda atgauti jėgas po treniruotės, konjuguota linolio rūgštis skaido riebalus ir yra naudinga raumenims. Galvijų odoje esantis alaninas – aminorūgštis, sauganti raumenis nuo pažeidimo, kai kūne nepakanka angliavandenių. Jautienoje gausu geležies – svarbaus kraujotakos sistemai, fosforo – tvirtiems kaulams ir dantims palaikyti, cinko – odai, seleno – apsaugai nuo oksidacinio streso, taip pat A, B, E vitaminų.

Jūros dumbliai – lengvai įsisavinamų mineralų ir vitaminų šaltinis. Naujosios Zelandijos midijos suteikia gliukozamino ir chondroitino sulfato, maitinančių sąnarius ir odą.