Sumažinta kaina! JBL TerraGel milteliai vandens žele paruošimui 30 g JBL - 1 Padidinti

JBL TerraGel milteliai vandens žele paruošimui 30 g

JBL7100500

 • TerraGel milteliai yra skirti paruošti geliui, kuris smulkiems terariumo gyvūnams (vabzdžiams, vorams, skorpionams ir pan.) atstoja vandenį.

 • Gelis yra natūralus ir saugus naudoti.

Smulkiau

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime
 • Title
  SAUGUS APSIPIRKIMAS
 • Title
  PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
 • Title
  PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
 • Title
  PATIKRINTI, KOKYBIŠKI GAMINIAI
 • Title
  NUOLAIDOS LOJALIEMS KLIENTAMS

TerraGel milteliai yra skirti paruošti geliui, kuris smulkiems terariumo gyvūnams (vabzdžiams, vorams, skorpionams ir pan.) atstoja vandenį. Gelis yra natūralus ir saugus naudoti.

Dozavimas: 1 g miltelių į 100 ml vandens suformuoja minkštą, drėgną gelį. Padidinus miltelių dozę iki 2 g į 100 ml vandens, gaunamas tvirtos konsistencijos, ganėtinai sausas gelis. Didžiajai daliai terariuminių gyvūnų rūšių tinkamiausias yra gelis iš 1 g miltelių, sumaišytų su 100 ml vandens. Vienas dozavimo šaukštelis atitinka 1 gramą. Sumaišykite miltelius su vandeniu ir 1 - 3 minutėms (priklausomai nuo ruošiamo gelio kiekio) įdėkite į mikrobangų krosnelę. Kai pradės formuotis gelis, ištraukite ir leiskite atvėsti. Indas, kuriame ruošiate gelį, turi būti bent tris kartus didesnis nei naudojamo vandens kiekis. Ruošiant gelį, į jį galima įmaišyti pasirinktus vitaminus.

Gyvūnui gelį duokite nedidelėmis porcijomis ir kasdien pakeiskite nauju. Jei gelio pasiruošėte didesnį kiekį, laikykite jį šaldytuve. Paruoštą gelį sunaudokite per keletą dienų.

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse.

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi