JBL ProScape Volcano Mineral vulkaninės uolienos pogruntis akvariumams 3 l

Porėtos vulkaninės uolienos pogruntis gėlavandeniams akvariumams. 

Smulkiau

 • 9 l

Kaina:

9,27 € su PVM

SAUGUS apsipirkimas
akvazoo.lt

NEMOKAMAS pristatymas
perkant už 30 € ir daugiau

NUOLAIDOS
lojaliems klientams

Prekiaujame tik kruopščiai
patikrintais KOKYBIŠKAIS gaminiais

Turite klausimų?

 • Skambinkite +370 640 53080
 • El. p. shop@akvazoo.lt

Papildoma informacija

 • Pristatymas
  Kurjeris
  Lietuvos paštas
  Atsiėmimas vietoje
 • Apmokėjimas
  Grynaisiais pinigais
  Banko pavedimu
  Elektroninė bankininkystė
 • Grąžinimas
  Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, sudarytos naudojant ryšio priemones, pranešdamas apie tai raštu pardavėjui per septynias darbo dienas nuo daikto pristatymo dienos.

Tai puikus pogruntis kiekvienam gėlavandeniui akvariumui. Porėta vulkaninės uolienos struktūra užtikrina pastovią vandens cirkuliaciją po gruntu bei tokiu būdu aprūpina augalų šaknis maistinėmis medžiagomis. Dėl porėtos struktūros, šio pogrunčio granulėse pastoviai yra deguonies, todėl jame veisiasi naudingi mikroorganizmai ir bakterijos.

Pogruntis savyje turi įvairių mineralų, tokių kaip kalcis, magnis ir fosforas, mineralinių medžiagų: geležies, boro, mangano, todėl yra ypač tinkamas augaliniams akvariumams.

Naudojimas: rekomenduojama „ProScape Volcano” naudoti kaip pirmąjį grunto sluoksnį ir supilti jo tiek, kad jis pasidengtų 2 - 4 cm storio sluoksniu. Tada pilkite savo pasirinktą substratą (rekomenduojama JBL „ProScape PlantSoil”). Vandenį į akvariumą supilkite atsargiai, kad gruntas kuo mažiau būtų išsklaidytas. „ProScape Volcano” NEGALIMA naudoti kartu su JBL „Sansibar”.

SUSIJUSIOS PREKĖS