JBL PhosEx Rapid priemonė fosfatams mažinti

JBL2519400

Priemonė, mažinanti fosfatus ir drumstumą akvariumo vandenyje.

Smulkiau

100 ml
5,70 €
250 ml
11,70 €
 • Title
  SAUGUS APSIPIRKIMAS
 • Title
  PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
 • Title
  PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
 • Title
  PATIKRINTI, KOKYBIŠKI GAMINIAI
 • Title
  NUOLAIDOS LOJALIEMS KLIENTAMS

Rekomenduojama mažų litražų akvariumams. Mažina vandens drumstumą. Naudojimas: pirmiausia atlikite karbonatinį vandens kietumo testą. KH turėtų būti ne mažesnis kaip 4°. Priemonę suplakite prieš naudojimą. Pilkite į akvariumą toje vietoje, kur yra didžiausias vandens judėjimas. Viena dozė sumažina 3 mg fosfatų 1-ame litre akvariumo vandens. Kartokite, jeigu reikia (būtinai stebėkite KH). Sekančią dieną išvalykite filtrą ir atšviežinkite vandenį.
Dozavimas: kai fosfatų >2,4 mg/l - 10 ml į 4 l; kai >1,2 mg/l - 10 ml į 80 l; kai >0,6 mg/l - 10 ml į 160 l. Sudėtyje yra geležies (III) chlorido tirpalo.
Dėmesio: gali sukelti metalų koroziją. Venkite patekimo į akis. Žalingas vandes organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje. Dėvėkite apsaugines pirštines, rūbus, veido kaukę. Venkite priemonės patekimo į aplinką. Laikykite originalioj epakuotėje. Jei pateko į akis, plaukite jas tekančiu vandeniu. Pašalinkite kontaktinius lęšius, jei jie yra ir tai įmanoma padaryti. Jei išlieka akių dirginimas, konsultuokitės su gydytoju.

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi

Jus gali sudominti