Princess kailio kondicionierius katėms 475 ml Padidinti

Princess kailio kondicionierius katėms 475 ml

PRNPPSCU

Princess kailio kondicionierius katėms 475 ml

Smulkiau

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

Prekės aprašymas

Tai yra mūsų geriausias skystass šilko kondicionierius sausam ir pažeistam kailiui. Ypatinga formulė su šilko baltymais, kartu su riebiosiomis rūgštimis ir vitaminais sukuria maksimalų drėkinimą ir maitinimą kailiui ir odai. "Ultrasoft" kondicionierius saugo nuo saulės, UV spindulių ir turi anistatinį poveikį. "Ultrasoft" yra švelnus, subalansuoto pH, natūralus, biologiškai suyrantis, be to saugus naudoti su antiparazitiniais lašais.

Naudojimas: stipriam kondicionavimui: kondicionieriaus koncentratą užtepkite ant drėgno švaraus kailio, išmasažuokite, kruopščiai nuskalaukite. Švelniam kondicionavimui: sumaišykite 10 dalių šilto vandens su 1 dalimi kondicionieriaus. Užtepkite ant drėgno švaraus kailio. Išskalaukite ir pakartokite, jei reikia. Neskiestą kondicionierių laikykite vėsioje, sausoje vietoje.

Sudėtis: sezamų aliejus, šilko amino rūgštys, nepakeičiamos riebalų rūgštys, alijošius, DL pantenolis, kviečių baltymai, alantoinas, vit. A ir E, dilgėlių ekstraktas, ramunėlių ekstraktas, taukių ekstraktas, chna ekstraktas, rozmarinu ekstraktas. Prieš naudojimą suplakti.