Terra Crick pašaras tarakonams, svirpliams 100 ml Padidinti

Terra Crick pašaras tarakonams, svirpliams 100 ml

JBL7027100

Kaina:

4,31 € su PVM

SAUGUS apsipirkimas
akvazoo.lt

NEMOKAMAS pristatymas
perkant už 30 € ir daugiau

NUOLAIDOS
lojaliems klientams

Prekiaujame tik kruopščiai
patikrintais KOKYBIŠKAIS gaminiais

Turite klausimų?

 • Skambinkite +370 640 53080
 • El. p. shop@akvazoo.lt

Papildoma informacija

 • Pristatymas
  Kurjeris
  Lietuvos paštas
  Atsiėmimas vietoje
 • Apmokėjimas
  Grynaisiais pinigais
  Banko pavedimu
  Elektroninė bankininkystė
 • Grąžinimas
  Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, sudarytos naudojant ryšio priemones, pranešdamas apie tai raštu pardavėjui per septynias darbo dienas nuo daikto pristatymo dienos.

Dauguma šėrimui skirtų vabzdžių (tarakonai, svirpliai) transportavimo metu ištuština visą savo žarnyną. Prieš sušerdami vabzdžius savo augintiniams, pasirūpinkite, kad jie būtų pakankamai maistingi. Terra Crick pašare yra įvairių vertingų medžiagų (mineralų, angliavandenių, vitaminų ir t.t.), kurios iš sušertų vabzdžių persiduos ir jūsų augintiniams.

Sudėtis: grūdai, moliuskai ir vėžiagyviai, augaliniai subproduktai, mielės, žuvis ir jos subproduktai, daržovės, augaliniai baltymų ekstraktai, kiaušiniai ir ir jų šalutiniai produktai, dumbliai. Technologiniai priedai: dažikliai, antioksidantas E306 (nat. vit. E ekstraktas). Vitaminai/1000 g: vit. A 28000 TV, vit. D3 3000 TV, vit. E 400 mg, vit. C 400 mg.

Šėrimo rekomendacijos: duokite Terra Crick tarakonams ar svirpliams likus bent 24 val. iki jų sušėrimo. Vabzdžiai taip pat visuomet turi turėti vandens arba kaip pakaitalą galite naudodi JBL Terra Gel.

SUSIJUSIOS PREKĖS