JBL EasyTest 6 in 1 vandens testas

JBL2533900

Paprastai ir greitai naudojamas testas, parodantis 6 svarbiausius akvariumo vandens parametrus.

Smulkiau

Kaina:

14,54 € su PVM

SAUGUS apsipirkimas
akvazoo.lt

NEMOKAMAS pristatymas
perkant už 30 € ir daugiau

NUOLAIDOS
lojaliems klientams

Prekiaujame tik kruopščiai
patikrintais KOKYBIŠKAIS gaminiais

Turite klausimų?

 • Skambinkite +370 640 53080
 • El. p. shop@akvazoo.lt

Papildoma informacija

 • Pristatymas
  Kurjeris
  Lietuvos paštas
  Atsiėmimas vietoje
 • Apmokėjimas
  Grynaisiais pinigais
  Banko pavedimu
  Elektroninė bankininkystė
 • Grąžinimas
  Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, sudarytos naudojant ryšio priemones, pranešdamas apie tai raštu pardavėjui per septynias darbo dienas nuo daikto pristatymo dienos.

Testas parodo 6 svarbiausius akvariumo vandens parametrus: NO2 (nitritų kiekis vandenyje), NO3 (nitratų kiekis vandenyje), KH (karbonatinis vandens kietumas), GH (bendrasis vandens kietumas), pH (vandens rūgštingumas/šarmingumas), Cl2 (chloro kiekis vandenyje). 

NOir NO2 reikšmės parodo, ar akvariume vyksta biologiniai išsivalymo procesai. KH yra svarbus pH kontroliavimui. GH parodo, ar vandenyje netrūksta mineralų. pH reikšmė parodo, kokia yra vandens terpė: rūgštinė ar šarminė. Kai kurioms žuvų rūšims tai yra labai svarbu. Cl2 parodo, ar vandenyje nėra žuvims kenksminų chloro junginių.

Naudojimas: 1. Pilnai panardinkite testo juostelę į akvariumo vandenį ir palaikykite 2 - 3 sekundes. 2. Ištraukite juostelę, nupurtykite vandens perteklių. Laikykite juostelę horizontaliai. 3. Sulyginkite testo juostelės spalvas su spalvomis, esančiomis ant testo buteliuko. Clreikšmę žiūrėkite iš karto, kai tik ištraukiate testą iš vandens. Visus kitus parametrus žiūrėkite praėjus 60 sekundžių.

Dėmesio: testo juostelės jautrios drėgmei. Atidarę pakuotę, išimkite tik tiek testo juostelių, kiek iš karto naudosite. Dėžutę su likusiomis testų juostelėmis kuo greičiau uždarykite. Laikykite sausoje, vėsioje vietoje.

Gamintojas: ,,JBL GmbH & Co KG”, Vokietija

SUSIJUSIOS PREKĖS