Klarpressure UV 8000 filtras tvenkiniams Aquael - 1 Padidinti

Klarpressure UV 8000 filtras tvenkiniams

AQE102150

Vandens filtras tvenkiniams su UV lempa.

Pristatymas iki 15 d.d. nuo užsakymo datos.

Smulkiau

216,00 €
 • Title
  SAUGUS APSIPIRKIMAS
 • Title
  PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
 • Title
  PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
 • Title
  PATIKRINTI, KOKYBIŠKI GAMINIAI
 • Title
  NUOLAIDOS LOJALIEMS KLIENTAMS

KLARPRESURE UV slėgio filtras visapusiškai valo vandenį tvenkiniuose, kūrių talpa iki 8000 litrų. KLARPRESURE UV slėgio filtras garantuoja trijų pakopų filtravimą: mechaninį, biologinį ir papildomai sterilizuoja vandenį 11W UV lempa. makimalus vandens srautas per lempą yra 4000 l/h.

Į KLARPRESURE UV slėgio filtrą įeina 3 kempinės kasetės, biologinio filtravimo kasetė ir UV-C 11W lempa, kuri papildomai valo vandenį nuo dumblių ir pavojingų parazitų bei apsaugo jį nuo žydėjimo.

Į „KLARPRESSURE UV“ filtrą tekantis vanduo praeina per tris kempinės sluoksnius, kurie valo vandenį iš mechaninių priemaišų. Tada vanduo biologiškai filtruojamas. Iš „KLARPRESSURE“ UV filtro išeinantis vanduo yra sterilizuojamas.

„REVERSECLEAN“ funkciją sudaro filtrų užpildų savaiminis valymas. Filtro dangtelis turi papildomą išleidimo jungtį. Norėdami naudoti automatinę prietaiso valymo funkciją, ant šios jungties įstatykite išleidimo žarną ir pasukite filtro viršuje esančią rankenėlę į CLEAN padėtį. Tai pakeis vandens srauto kryptį ir išplaus susikaupusius nešvarumus. Vanduo ir nešvarumai bus išleidžiami iš žarnos, sumontuotos ant papildomos jungties, ir gali būti naudojamas vejai ar gėlių vazonams laistyti (natūrali organinė tarša yra puiki trąša).

Automatinio filtrų valymo „REVERSE CLEAN“ funkcija leidžia filtrą išlaikyti švarų visą sezoną, nereikia atidaryti ir valyti įrenginio klasikiniu būdu.

„BY-PASS“ funkcija leidžia atidaryti filtrą priežiūrai, neišjungiant siurblio. Tai suteikia galimybę, pavyzdžiui, pakeisti filtro kasetes filtre. Pasukus filtro viršuje esančią rankenėlę į „apėjimo“ padėtį, dangtelio apačioje esančios skylės uždaromos, o vanduo teka tik per dangtį, aplenkdamas filtro vidų. Tada galite nuimti dangtelį ir patogiai pakeisti filtro vidų.

Filtrų vidus:
KLARPRESURE UV slėgio filtras standartiškai aprūpintas kempine, neturinčia fenolio, ir polistireno rutuliais, kurie yra sudėti sluoksniais.

Fenolio neturinti kempinė, atsakinga už mechaninį filtravimą, taip pat ypač palengvina bakterijų kultūrų, atsakingų už biologinių priemaišų pašalinimą iš rezervuaro, vystymąsi.

Polistireno rutuliai turi specialius kraštelius ir skylutes. Jų veikimo esmė yra biologinių procesų deguonies sąlygų įvairovė. Išoriniame rutulių paviršiuje yra deguonies sąlygos, palankios organiniams junginiams oksiduoti.

Filtras turi stovėti aukščiau vandens lygio.

Filtro terpės talpa KLARPRESSURE UV slėgio filtre yra 20 l.

Gamintojas: "AQUAEL" Lenkija

KLARPRESSURE UV 8000
Vandens tvenkinio talpa [L] 8000
Matmenys [cm] 37x37x50
Maitinimo laido ilgis [M] 10
Jungies skersmuo 1 / 2-3 / 4-1
Darbas vandenyje ×
Dirbas ne vandenyje
Rekomenduojamas siurblys PFN 3500
Pridedama UV-C lempa UV PS 11W
Srautas l / h 3500