mineralinis-vandens-priedas-krevetems-500-ml-akvazoo-lt Padidinti

Mineralinis vandens priedas krevetėms, 500 ml

AAR03896

 • Preparatas, suteikiantis krevetėms būtinų mineralų

 • Padidina bendrą vandens kietumą (GH)

Smulkiau

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime
 • Title
  SAUGUS APSIPIRKIMAS
 • Title
  PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
 • Title
  PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
 • Title
  PATIKRINTI, KOKYBIŠKI GAMINIAI
 • Title
  NUOLAIDOS LOJALIEMS KLIENTAMS

Preparatas, suteikiantis krevetėms būtinų mineralų, kurių dažnai trūksta minkštame vandenyje. Rekomenduojama naudoti auginant visų rūšių mažas dekoratyvines krevetes. Preparatas padidina bendrą vandens kietumą (GH) nekeisdamas jo karbonatinio kietumo (KH) ir rūgštingumo (pH). Optimaliausios sąlygos sklandžiam krevečių augimui ir vystymuisi yra 5 ir daugiau laipsnių GH, 2-4 laipsniai KH ir apie 6,5 pH. Tokie vandens parametrai yra tinkami ir kitai akvariumo faunai.

Dozavimas: 1 ml (vienas dozatoriaus paspaudimas) į 4 litrus akvariumo vandens padidina bendrąjį vandens kietumą (GH) 2 laipsniais.

Dėmesio: prieš naudodami perskaitykite instrukciją. Produktas skirtas tik gėlavandeniams akvariumams. Nemaišykite produkto su kitomis akvariumi vandeniui skirtomis priemonėmis. Laikytis rekomenduojamo dozavimo. Palieka dėmes, saugoti odą ir drabužius. Netinkamas žmonių mitybai. Nurijus ar patekus į akis nedelsiant kreipkitės į gydytoją. Laikyti 4-30˚C temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Esant tinkamoms laikymo sąlygoms, neatidarytas produktas nepraranda savo savybių. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Sunaudoti per 12 mėnesių nuo atidarymo.

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi

Jus gali sudominti