Osmosinis filtras, 380 l/d

AAR03063

 • Osmosinis filtras

 • Našumas: 380 litrų per parą

Smulkiau

75,99 €
 • Title
  SAUGUS APSIPIRKIMAS
 • Title
  PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
 • Title
  PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
 • Title
  PATIKRINTI, KOKYBIŠKI GAMINIAI
 • Title
  NUOLAIDOS LOJALIEMS KLIENTAMS

Atbulinio osmoso procesas remiasi vandens dalelių atskyrimu nuo kitų jame ištirpusių junginių, panaudojant pusiau pralaidžią membraną. Tai yra natūralaus osmoso proceso, vykstančio visose gyvose ląstelėse, atvirkštinis variantas. Membrana sulaiko 96% - 99% vandenyje ištirpusių druskų, organinių ir neorganinių nešvarumų, bakterijų bei įvairių virusų. Pusiau pralaidi osmosinė membrana susideda iš kelių sluoksnių, užvyniotų ant perforuotos traukės, kuri yra membranos viduje. Užterštas vanduo, panaudojant aukštą spaudimą, patenka ant membranos paviršiaus, kur vandens dalelės prasisunkia per mikroskopines membranos poras. Teršalai išskiriami ir išmetami į nutekėjimo angą. Filtravimo technologijos rezultate gauname osmosinį vandenį. Jo savybės: beveik nulinis druskingumas (mažas laidumas), didelis minkštumas – be bendrojo (GH) ir karbonatinio (KH) kietumo, be teršalų. Osmosinis vanduo yra puiki bazė akvariumų vandens paruošimui: naudojamas dekoratyviniams, augaliniams ir minkšto vandens arealų akvariumams. Osmosinis vanduo taip pat yra jūrinių akvariumų vandens paruošimo bazė.

Pakuotės sudėtis: A) atbulinio osmoso vandens valymo sistema 380 B B) membranos korpuso raktas C) raktas jungtims AQWW-W D) chromuota jungtis su tarpine FT06(1/2“G2 X 1,2“G, W1,4“GW E) teflono juosta TAS0004 F) atjungimo vožtuvas SEWBV1414 G) žarnelė H) 2 x montavimo laikiklis I) nutekėjimo sąvarža SC500B J) montavimo instrukcija XI-RO

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Jus gali sudominti