Akvariumo priežiūros skysčių rinkinys Padidinti

Akvariumo priežiūros skysčių rinkinys: Esklarin 100 + BactoAktive 100 ml + Multimineral 100 ml

TRO30213

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime
 • Title
  SAUGUS APSIPIRKIMAS
 • Title
  PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
 • Title
  PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
 • Title
  PATIKRINTI, KOKYBIŠKI GAMINIAI
 • Title
  NUOLAIDOS LOJALIEMS KLIENTAMS

Esklarin vandens kondicionierius
Su alijošiaus ekstraktu, paruošia vandentiekio vandenį akvariuminėms žuvims. Rekomenduojama naudoti naujai paleidžiant akvariumą, šviežinant vandenį, gydymo ir karantino metu. Neutralizuoja kenksmingas sunkiųjų metalų druskas. Mažina stresą žuvims. Alijošiaus ekstraktas saugo žuvų gleivinę ir greitina pažeistos gleivinės atsistatymą.
Dozavimas: 10 ml į 50 l akvariumo vandens kiekvieną kartą šviežinant akvariumo vandenį. Didelė aeracija pagerina Esklarin veikimą. Kai kuriais atvejais supylus priemonė vanduo gali šiek tiek putoti. Jei vandentiekio vandenyje yra chloro, rekomenduojame prieš pilant Esklarin naudoti priemonę Antychlor. Dėmesio: nenaudoti su kitomis vandens priemonėmis. Bet kokia kita priemonė gali būti naudojama ne anksčiau kaip po 24 val.

Bacto-Active gyvos gerųjų bakterijų kolonijos gėlavandeniams ir jūriniams akvariumams, kurios pagreitina biopusiasvyros susidarymą ir šalina organines atliekas.
Gyvos bakterijų kultūros, mažinančios amonio ir nitritų kiekį akvariumo vandenyje. Rekomenduojama naudoti naujai paleidžiamuose akvariumuose, šviežinant vandenį, po medikamendinio gydymo. Pagreitina bioprocesus akvariume ir stimuliuoja nitrifikuojančių bakterijų dauginimąsi. Reguliariai naudojant yra subalansuojama biopusiausvyra akvariume.
Dozavimas: jei naudojate priemonę Esklarin arba Antychlor, Bacto-Active naudokite ne aksčiau kaip po 24 val. Prieš naudojimą suplakite. Naujai paleistiems akvariumams 5 ml į 75 l akvariumo vandens vieną kartą per savaitę, 3 savaites iš eilės. Seniems akvariumams 5 ml į 45 l akvariumo vandens vieną kartą per mėnesį. Jūriniam akvariumui padidinkite dozę 25 - 50%.
.

Multimineral mikroelementai žuvims ir akvariuminiams augalams.
Skystos trąšos su mikroelementais, praturtinančios akvariumo vandenį gveležimi, cinku, variu, boru, amnganu, kobaltu ir molibdenu. Rekomenduojama naudoti visuose akvariumuose su gyvais augalais, neršyklose, karantino ir gydymo metu, po filtravimo aktyvuota anglimi, taip pat distiliuotam vandeniui.
Dozavimas: 10 ml į 100 l akvariumo vandens kiekvieną kartą šviežinant vandenį. Galima naudoti kartu su Kobaltosan, Ferro-Active ir Aqua-Plant trąšomis.
Dėmesio: nanudoti kartu su vandens kondicionieriumi ir pH koreguojančiomis priemonėmis. Trąšas galima naudoti krevečių akvariumuose. Atsargiai naudoti, jei laikote itin jautrias krevetes.

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi

Jus gali sudominti