Ektol bac Pond Plus priemonė nuo opų ir pelekų puvinio 500 ml JBL - 1 Padidinti

Ektol bac Pond Plus priemonė nuo opų ir pelekų puvinio 500 ml

JBL2714100

Priemonė prieš bakterijas ir pelekų puvinį dekoratyvinėms tvenkinių žuvims. 

Smulkiau

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime
 • Title
  SAUGUS APSIPIRKIMAS
 • Title
  PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
 • Title
  PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
 • Title
  PATIKRINTI, KOKYBIŠKI GAMINIAI
 • Title
  NUOLAIDOS LOJALIEMS KLIENTAMS

Priemonė prieš bakterijas (Aeromonas, Pseudomonas, Columnaris ir kt.) ir pelekų puvinį dekoratyvinėms tvenkinių žuvims. Veiklioji medžiaga: povidono jodinas. Naudojimas: veikia įvairias bakterijas (Aeromonas, Pseudomonas, Columnaris ir kt.). Patariama naudoti esant atviroms žaizdoms, kraujuojančioms opoms, pažeistoms žiaunoms (tuo metu itin patankėja žuvies kvėpavimas), išsprogusioms akims, vandenligei ir pan Ektol bac taip pat galima naudoti kaip profilaktinę priemonę, jei yra sulipę žuvų pelekai, kasymasis.
Dėmesio: vandens bestuburiai ir sraigės gali netoleruoti preparato. Gydymo metu patariama juos laikyti atskirai. Bežvynės žuvys taip pat gali reaguoti jautriau, todėl patariama pradėti nuo pusinės dozės preparato ir pamažu ją didinti iki nurodytos rekomendacijose. Preparato naudojimo metu išjunkite UV filtrus, išimkite iš filtrų anglį ir pasirūpinkite geru vandens aeravimu. Geriausia preparatą supilti ryte
Dozavimas: 40 ml į 800 l tvenkinio vandens. Sumaišykite reikiamą kiekį preparato su tvenkinio vandeniu ir supilkite į tvenkinį skirtingose vietose, nepilkite ant augalų. Preparatas veikia 1 savaitę, esant poreikiui po 1 savaitės supilkite pakartotiną preparato dozę. Šėrimas preparato naudojimo metu: žuvys turi būti šeriamos mažiau. Baigus preparato naudojimą: rekomenduojama tvenkinio vandenį filtruoti filtrais su anglies užpildais bent 48 val. Jei yra galimybė, pakeiskite 30% vandens. Laikymo sąlygos: laikykite originalioje pakuotėje, vėsioje vietoje, saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių. Geriausias iki: žr. ant pakuotės.

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi

Jus gali sudominti