Maistas žuvims JBL Holiday 43 g

JBL4031000

Specialūs žuvų parašai atostogoms – užtenka iki 2 savaičių.

Smulkiau

3,10 €
 • Title
  SAUGUS APSIPIRKIMAS
 • Title
  PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
 • Title
  PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
 • Title
  PATIKRINTI, KOKYBIŠKI GAMINIAI
 • Title
  NUOLAIDOS LOJALIEMS KLIENTAMS
Rūšis Universalus maistas
Gamintojas JBL
Tipas Ilgalaikis

„Atostogų" pašaras žuvims. Šis pašaras buvo sukurtas taip, kad aprūpintų jūsų žuvis visomis maistingomis medžiagomis jums išvykus ir ilgą laiką nebūnant namie. Jo sudėtyje yra visi svarbiausi maistiniai elementai, užtikrinantys tinkamą jūsų žuvų mitybą ir gerą savijautą.

Sudėtis: grūdai, žuvis ir žuvies subproduktai, augalinės kilmės produktai, mielės, dumbliai ir gyvulinės kilmės produktai.

Naudojimas: Holiday pašaro kubelis užtikrina maitinimąsi 20–25 vidutinio dydžio žuvims ~ 2 savaitėms. Įdėkite į akvariumą vieną ar kelis kubelius, priklausomai nuo žuvų kiekio. Pašaras, lėtai tirpdamas vandenyje, aprūpina žuvis maistinėmis medžiagomis ir neteršia vandens.

Dėmesio: priklausomai nuo vandens kietumo parametrų, pašaras gali ištirpti greičiau arba lėčiau. Vidutinio kietumo vandenyje pašaras tirpsta 2 savaites.

Gamintojas: ,,JBL GmbH & Co KG”, Vokietija

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi

Jus gali sudominti