Maistas auksinėms žuvelėms JBL NovoPearl

JBL3029900

Profesionalus premium klasės maistas visoms auksinėms žuvims

Smulkiau

100 ml
3,50 €
250 ml
6,80 €
 • Title
  SAUGUS APSIPIRKIMAS
 • Title
  PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
 • Title
  PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
 • Title
  PATIKRINTI, KOKYBIŠKI GAMINIAI
 • Title
  NUOLAIDOS LOJALIEMS KLIENTAMS
Rūšis Auksinės žuvelės
Gamintojas JBL
Tipas Granulės

Profesionalus premium klasės maistas visoms auksinėms žuvims. Lengvai įsisavinamas ir gerai virškinamas dėl sudėtyje esančių specialiai atrinktų žaliųjų žaliavų. Pašaro gamyboje naudojamas subalancuotas receptas, kuriame yra didelis kiekis augalinės kilmės maistinių medžiagų (53%). Sveiką žuvelių augimą skatina kviečių grūdų gemalai (sudėtyje 20%), o natūralų spalvų ryškumą - spirulina (5%).

Rekomenduojamas šėrimas: žuvis šerkite vieną arba du kartus per dieną tik tokiu kiekiu pašaro, kurį jos gali suvartoti per kelias minutes. Jaunos žuvys turėtų būti šeriamos 3 - 4 kartus per dieną.

Sudėtis: grūdai, daržovės ir jų subproduktai, žuvis ir žuvies subproduktai, moliuskai ir vėžiagyviai, dumbliai, mielės. Priedai: dažikliai, antioksidantas E306 (natūralus vit. E ekstraktas). 

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi

Jus gali sudominti