JBL Spirohexol Plus 250 priemonė prieš Hexamitą 100 ml

JBL1007100

JBL Spirohexol Plus 250 priemonė prieš Hexamitą

Smulkiau

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime
 • Title
  SAUGUS APSIPIRKIMAS
 • Title
  PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
 • Title
  PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
 • Title
  PATIKRINTI, KOKYBIŠKI GAMINIAI
 • Title
  NUOLAIDOS LOJALIEMS KLIENTAMS

Vaistas yra skirtas gydyti gėlavandenių ir jūrinių akvariumų žuvis nuo žarnyno infekcijų, kurias sukelia Hexamita ir Spironucleus parazitai. Dėl ligos simptomų ją yra įprasta vadinti ,,skylių“ liga. Susirgusi žuvis patamsėja ir pradeda maitintis labai mažai arba visa nustoja tai daryti. Jos fekalijos tampa baltos ir siūlinės. Žuvis, kuri yra užsikrėtusi ilgą laiko tarpą, pasidaro labai plona. Tuo pačiu metu jos galvos srityje atsiranda baltos spalvos ,,skylės“.

Įsidėmėkite: Hexamita ir Spironucleus dažniausiai visuomet nedideliais kiekiais gyvena žuvies žarnyne kaip nekenksmingas gyventojas. Tik tuomet, kai žuvis yra nusilpusi dėl netinkamų laikymo sąlygų ar kitų priežasčių, flagelatai (žiuželiniai pirmuonys) pasklinda po žuvies organizmą sukeldami jos mirtį. Mineralų trūkumas gali būti viena iš priežasčių, dėl kurios žuvies galvoje atsiranda ,,skylės“.

Preparato sudedamosios dalysveiklioji medžiaga 2-amino-5nitrotiazolis.

Kontraindikacijos: nežinomos.

Dėmesio: JBL Spirohexol Plus 250 netoleruoja rykliai ir rajos bei bestuburiai gyvūnai (krevetės, vėžiagyviai) gėlavandeniuose ir jūriniuose akvariumuose. Dėl atsargumo, patartina juos perkelti į atskirą talpą. Gydant jūrinio akvariumo žuvis, rekomenduojama jas visas perkelti į karantininį akvariumą.

Pašaliniai efektai: Nežinomi. Jeigu gydant pasireiškia šalutinis poveikis, prašome informuoti JBL, savo veterinarą ar vaistininką.

Naudojimas: prieš preparato naudojimą iš filtro turi būti pašalinta aktyvuota anglis, atjungiami UV-C prietaisai ir CO2 sistemos. Jūriniuose akvariumuose – išputintojas (,,skimeris“) ir ozonatorius. Būtina pakeisti 50% akvariumo vandens. Gydymo metu rekomenduoja papildomai naudoti oro pompą, kad būtų užtikrinamas tinkamas vandens aeravimas. JBL Spirohexol 250 reikia pilti į akvariumą rytais, prieš tai gerai apžiūrėjus žuvis.

Dozavimas: prieš pilant vaistus gerai supurtykite buteliuką (apie minutę) ir naudokite 10 ml 50 l vandens. Veikimo trukmė – viena savaitė. Po gydymo pakeiskite 50 % vandens. Jeigu reikia, gydymas gali būti pakartotas 8-tą dieną pagal pateiktus nurodymus.

Šėrimas preparato naudojimo laikotarpiu: jeigu žuvys neatsisako pašaro, jos turėtų būti šeriamos sumažintu pašaro kiekiu.

Filtravimas preparato naudojimo laikotarpiu: biologiniai filtrai, kurie prieš preparato naudojimą buvo ilgą laiko tarpą nevalyti, gali neutralizuoti preparato veikimą. Rekomenduojama prieš pilant preparatą lengvai išvalyti filtrą (stengiantis nesunaikinti visų gerųjų bakterijų).

Perdozavimo, preparato nutraukimo ar priešlaikinio supylimo atveju: perdozavus preparato turi būti pakeičiama pusė akvariumo vandens.

Po preparato naudojimo: 24 valandas filtruokite akvariumo vandenį aktyviosios anglies pagalba, kad iš jo būtų pašalinti visi preparato likučiai. Po filtracijos anglį išmeskite. Gerųjų bakterijų naudojimas padės atkurti sunaikintą jų kiekį.

Dėmesio:

 • Saugokite nuo šviesos, karščio ir drėgmės. Laikykite originalioje pakuotėje
 • Nenaudokite produkcijos gyvūnams.
 • Nenaudokite pasibaigus galiojimo terminui.
 • Nenaudokite su kitais medikamentais.
 • Preparato naudojimo laikotarpiu nenaudokite vandens kondicionieriaus, nes jis susilpnins jo veikimą.
 • Skirtas tik gyvūnų gydymui.
 • Veikliosios preparato medžiagos gali nudažyti vandenį geltona spalva, tačiau ji greitai pranyksta baigus preparato naudojimą ir pakeitus dalį vandens bei atlikus filtraciją anglimi.
 • Iškilus klausimams, pasitarkite su savo veterinarais ir vaistininkais.
 

Gamintojas: ,,JBL GmbH & Co KG”, Vokietija

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi

Jus gali sudominti