JBL Oodinol Plus 250 priemonė prieš Oodinozę 100 ml

JBL1007600

JBL Oodinol Plus 250 priemonė prieš Oodinozę 100 ml

Smulkiau

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime
 • Title
  SAUGUS APSIPIRKIMAS
 • Title
  PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
 • Title
  PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
 • Title
  PATIKRINTI, KOKYBIŠKI GAMINIAI
 • Title
  NUOLAIDOS LOJALIEMS KLIENTAMS

Preparatas prieš ,,barchatinę“ ligą, atsirandančią akvariumuose dėl Oodinium grupės odos parazitų (Piscinoodinium pillularis gėlavandeniuose ir Amyloodinium ocellatum jūriniuose akvariumuose), taip pat prieš Cryptocarion, Chilodonella, Ichthyobodo (Costia) ir kitus parazitus akvariumuose. Matomi simptomai: aksominis pūkas ant odos, kuris gali būti gelsvos, balkšvos, pilkos arba rusvos spalvos, arba maži, vos matomi taškeliai, kurie yra daug mažesni už Ichthyophthirius (manų kruopas). Sunkiu žiaunų ligos atveju, žuvies kvėpavimas smarkiai padažnėja ir žiaunos smarkiai paburksta (išsipučia). Kiti simptomai: žuvies trynimasis į akvariume esančius objektus, sulipę pelekai, nesimaitinimas, sulėtėję judesiai, apatiškumas, spalvų patamsėjimas.

Preparato sudedamosios dalys: 100 ml yra 1180 mg vario sulfato ir 80 mg metiltiininumo chlorido.

Kontraindikacijos: nežinomos.

Dėmesio: negalima naudoti kartu su bestuburiais gyvūnais gėlavandeniuose ir jūriniuose akvariumuose.

Pašaliniai efektai: nežinomi. Jeigu pastebėsite kokius nors šalutinius efektus prašome informuoti JBL, savo veterinarą arba vaistininką.

Naudojimas: prieš preparato naudojimą iš filtro turi būti pašalinta aktyvuota anglis, atjungiami UV-C prietaisai ir CO2 sistemos. Jūriniuose akvariumuose – išputintojas (,,skimeris“) ir ozonatorius. Pakeiskite 50% vandens (prieš pilant preparatą). Preparato naudojimo laikotarpiu rekomenduojama papildomai aeruoti vandenį. JBL Oodinol Plus 250 reikia pilti rytais, prieš tai gerai apžiūrėjus žuvis.

Dozavimas:

1-mą dieną: 10 ml 100 l vandens.

2-trą dieną: patikrinkite vario kiekį vandenyje. Jeigu jo kiekis yra 0,05 mg/l: pilkite 10 ml vaisto 100 l vandens, jeigu vario kiekis yra tarp 0,1 ir 0,15 mgl/ - 5 ml 100 l vandens.

3-čią dieną: kartokite 2-tros dienos nurodymus.

5-tą dieną: kartokite 2-tros dienos nurodymus.

10-tą dieną: preparato naudojimas yra baigiamas.

Kai preparato naudojimas yra baigiamas, 70% akvariumo vandens turi būti pakeičiama nauju. Būtinai nusiurbkite akvariumo dugną, kad tinkamai pašalintumėte nešvarumus.

Gėlavandeniuose akvariumuose preparato dozavimas priklauso nuo vandens kietumo parametrų: jeigu karbonatinio kietumo rodiklis yra žemesnis už 4 ° - vartoti tik 75% rekomenduojamos preparato dozės.

Įsidėmėkite: Šio preparato veiklioji medžiaga – varis, kuris turi savybę nusėsti, todėl reikia nuolat stebėti, kad būtų palaikoma tinkama jo koncentracija - 0,3 mg/l. Šį rodiklį galima išmatuoti vario testu ir jeigu gaunamas rezultatas yra netinkamas, įpilti papildomą dozę preparato.

Kiekviena 10 ml Oodinol Plus 250 dozė pakelia vario lygį 100 l vandens ~0,3mgl/.

Preparato naudojimo laikotarpiu rekomenduojama 3-4 paroms išjungti akvariumo apšvietimą ir laikyti jį tamsoje, nes kai kurie Oodinozės sukelėjai vykdo fotosintezę. Taip bus greičiau sunaikinti ligos sukelėjai.

Šėrimas preparato naudojimo laikotarpiu: pirmas tris dienas rekomenduojama žuvų nešerti. Po to jas šerkite nedideliu kiekiu pašaro.

Filtracija peparato naudojimo laikotarpiu: JBL Oodinol Plus 250 naudojimo metu sunaikinamas didelis kiekis gerųjų bakterijų. Rekomenduojama filtrą valyti labai kruopščiai, o baigus naudoti preparatą - pakeisti visas filtracines medžiagas.

Perdozavimo, preparato naudojimo nutraukimo ar priešlaikinio supylimo atveju: perdozavus preparato turi būti pakeičiama mažiausiai pusė akvariumo vandens ir kruopščiai išvalomas akvariumo gruntas. Jeigu buvo pamiršta supilti reikiamą dozę preparato, tai reikėtų padaryti kaip galima greičiau ir toliau laikytis nurodyto dozavimo.

Po preparato naudojimo: turi būti pakeičiama ~70% akvariumo vandens ir gerai išvalomas akvariumo gruntas, kad būtų pašalinami visi preparato likučiai. Taip pat rekomenduojama naudoti gerąsias bakterijas, kad būtų greičiau atkuriamas sunaikintas jų kiekis. Preparato naudojimo metu kiekvieną dieną ir pirmą dieną baigus naudoti, tikrinkite amonio bei amoniako ir nitritų kiekį vandenyje. Jeigu nitritų kiekis viršija 0,5 mg/l, nedelsiant pakeiskite 50% vandens ir naudokite gerąsias bakterijas. 

Dėmesio:

 • Saugokite nuo šviesos, karščio ir drėgmės. Laikykite originalioje pakuotėje.
 • Nenaudokite produkcijos gyvūnams.
 • Nenaudokite pasibaigus galiojimo terminui.
 • Nenaudokite kartu su kitais medikamentais.
 • Vandens kondicionieriaus naudojimas preparato naudojimo laikotarpiu gali sumažinti jo efektyvumą.
 • Saugoti nuo vaikų.
 • Veiklioji preparato medžiaga keičia vandens spalvą, tačiau po kiek laiko ji pranyksta.
 • Preparatas gali pakeisti akvariume esančių dekoracijų spalvas.
 • Išpiltas preparatas gali nudažyti paviršių, ant kurio pateko.
 

Gamintojas: ,,JBL GmbH & Co KG”, Vokietija

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi

Jus gali sudominti