Power Clean 500 ml CO2 sistemos dalių ir akvariumo dekoracijų valiklis

JBL6353000

Specialus valiklis, skirtas CO2 sistemos detalėms, akvariumo įrangai ir dekoracijoms valyti. Iš 500 ml koncentrato galima paruošti 1000 ml valymo priemonės.

Smulkiau

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime
 • Title
  SAUGUS APSIPIRKIMAS
 • Title
  PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
 • Title
  PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
 • Title
  PATIKRINTI, KOKYBIŠKI GAMINIAI
 • Title
  NUOLAIDOS LOJALIEMS KLIENTAMS

Naudojimas: butelyje yra koncentratas, todėl jis yra tik pusiau pilnas. Užpildykite butelį vandens ir gausite naudojimui paruoštą tirpalą. Į tinkamą talpą (ne metalinę) užmerkite valyti paruoštus daiktus (CO2 sistemos dalis, įrengimus ir pan.) ir palikite mirkti per naktį. Išvalytus daiktus kruopščiai keletą kartų išskalaukite tekančiu vandeniu. Valiklis gali būti naudojamas keletą kartų, priklausomai nuo jo užterštumo. Porėtus daiktus (akmenis, keramiką ir pan.) trumpai įmerkite į valymo skystį ir kruopščiai nušveiskite šepetėliu. Kartokite, jei reikia.

Prieš naudojimą tris dienas mirkykite švariame vandenyje, kasdien pakeičiant vandenį. Dėl plataus dekoracijoms naudojamų medžiagų pasirinkimo, galimos nenumatytos jų reakcijos su valikliu (spalvos išblukimas ir pan.), todėl valiklį pirmiausiai išbandykite mažai matomoje dekoracijos vietoje. Nenaudokite natūralių šakų, gyvų augalų ar kitų gyvų organizmų valymui.


Dėmesio! Dirgina odą ir akis. Itin toksiška vandens organizmams. Esant kontaktui su rūgštimis, išssiskiria nuodingos dujos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Kreipiantis į gydytojus, turėkite produkto etiketę. Prieš naudojimą perskaitykite naudojimo instrukciją, Venkite patekimo į aplinką. Naudokite apsaugines, pirštines, akinius, rūbus. Patekus į akis, skalaukite dideliu kiekiu tekančio vandens keletą minučių. Jei naudojate kontaktinius lęšius, išimkite juos ir pratęskite skalavimą. Kreipkitės į gydytojus. Nenaudokite su kitomis priemonėmis, nes galimas nuodingų dujų išsiskyrimas.

Sudėtis: natrio hipochlorito tirpalas (<6% aktyvaus chloro).

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi

Jus gali sudominti