proaqua-test-kh-testas-jbl-akvazoo-lt Padidinti

ProAqua Test KH testas

JBL2411000

Paprastai ir greitai naudojamas karbonatinio vandens kietumo (KH) testas, skirtas gėlavandeniams, jūriniams akvariumams ir tvenkiniams.

Smulkiau

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime
 • Title
  SAUGUS APSIPIRKIMAS
 • Title
  PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
 • Title
  PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
 • Title
  PATIKRINTI, KOKYBIŠKI GAMINIAI
 • Title
  NUOLAIDOS LOJALIEMS KLIENTAMS

Atsižvelgiant į kilmę ir grunto pobūdį, vandenyje būna skirtingas įvairių mineralinių druskų kiekis. Anglies dioksidas ir vandenilio karbonatas sudaro svarbią buferinę sistemą, kuri padeda kovoti su pavojingai dideliais pH svyravimais. Dauguma žuvų ir augalų, puikiai auga, kai karbonatinis vandens kietumas yra apie 5–16 °dH. Naudojant CO2 tręšimo sistemas, karbonatinis vandens kietumas turėtų būti mažesnis nei 5 °dH. Tvenkiniuose karbonatinis vandens kietumas turėtų būti bent 5 °dH. Esant CO2 trūkumui, augalai ir dumbliai, greitai įsisavina vandenilio karbonatą (fotosintezės būdu) ir taip padidina pH, net iki žuvims pavojingos ribos (virš 10). Jūriniuose akvariumuose, optimaliam pH buferiui palaikyti, karbonatinis vandens kietumas turėtų būti 7-13 °dH.

Naudojimas:
1. Praskalaukite mėgintuvėlį ir švirkštą tiriamuoju vandeniu.
2. Mėgintuvėlį užpildykite tiriamuoju vandeniu, 5 ml. Naudokite švirkštą.
3. Lašinkite reagentą lašas po lašo. Po kiekvieno lašo gerai sumaišykite. Lašinkite reagentą, būtinai skaičiuokite lašus, tol, kol tirpalas pakeis spalvą iš mėlynos į geltonai oranžinę.
4. Vienas lašas reagento atitinka: 1 °dH (Europa) ir 1,78 °FH (Prancūzija). Rūgšties surišimo pajėgumas 0,36 mmol/l, vandenilio karbonato kiekis 21,8 mg/l.

Kiekio korekcijos:
Per mažai: naudokite vandenilio karbonato turinčius vandens kondicionierius arba mineralinių druskų mišinius.
Per daug: naudokite osmosinį vandenį.

Gamintojas: ,,JBL”, Vokietija

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse.

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi

Jus gali sudominti