• −10%

Akvariumo priežiūros priemonė Faunamor, 20 ml + Pašaras žuvims Dr. Bassleer Biofish Food Matrine M, 60 g

13,70 €
12,33 € Sutaupote 10%
  • Akvariumo priežiūros priemonė ir sausas maistas žuvims

  • Gali padėti prieš ichtioftiriozę (,,manų kruopos")

AMUN18001015001
Kiekis Paskutinė prekė

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Ichthyophthirius ir Neoichthyophthirius yra dvi labiausiai paplitusios dekoratyvinių žuvų ligos. Infekcija atsiranda, kai žuvų imuninė sistema susilpnėja dėl transportavimo ar patekimo į naują aplinką. Užkrėstoms dekoratyvinėms žuvims ant žiaunų, pelekų ir kūno atsiranda balti taškai, kurie gali plisti. Užkrėstos žuvys  trindamos į akmenis bando pašalinti parazitus. Žuvys, kurių žiaunose infekcija ypač ryški, greitai tampa apatiškos ir praranda svorio.

Kompleksinis gydimo metodas:

Naudokite DR. BASSLEER ANTI-ICH METHODE kuomet žuvys serga Ichthyophthirius multifiliis (gėlo vandens „manų kruopos“) ir Cryptocaryon irritan („jūrinių akvariumo žuvų manų kruopos“). Šis maistas taip pat veiksmingas prieš naują ,,manų kruopų" ligos atmainą Neoichthyophthirius schlotfeldti.

  1. Naudokite FAUNAMOR (gėlavandeniams akvariumams) pagal instrukciją. Tuomet jaunas ICH parazitas yra pažeidžiamas arba nužudomas. – „Naująjai manų kruopų“ ligai Neoichthyophthirius schlotfeldti įberkite 3 – 5 g/l druskos (priklausomai nuo žuvų rūšies).
  2. Žuvis maitinkite DR. BASSLEER BIOFISH FOOD MATRINE gydymo metu 7 dienas. Ichthyophthirius multifiliis turėtų būti išgydyta po šių 7 dienų.
  3. Jei akvariumas užkrėstas Ichthyophthirius schlotfeldti „Naujoji manų kruopų liga“, toliau maitinkite DR. BASSLEER BIOFISH FOOD MATRINE 10 – 30 dienų. Suaugęs ICH trofonas nukris nuo žuvies, o ICH tomitas („jaunas Ichthyophthirius“) nebeprikibs prie žuvies.
  4. Padidinkite temperatūrą 2–3 °C (iki 26–28 °C, jei tinka laikomoms žuvims – Diskusams: 30–33 °C). Užtikrinkite pakankamą deguonies kiekį.
  5. Padidinkite filtravimo efektyvumą padidindami srovę. Filtravimui rekomenduojama naudoti tankią kempinę (< 300 µm) ir UV šviesą. Reguliariai valykite filtrą. Filtro vandens atidavimo antgalis neturėtų būti per arti dugno.
  6. Akvariumo dugną rekomenduojama valyti su dugno nusiurbėju 2 kartus per dieną (ryte ir vakare), siekiant pašalinti ICH tomontus ir jaunus ICH parazitus.
  7. 24 valandų šviesa sumažins ICH tomitų vystymąsi. Įspėjimas: kai kurie bestuburiai netoleruoja nuolatinės šviesos.

FAUNAMOR specifinis veikliųjų medžiagų derinys neleidžia akvariumo vandenyje daugintis Ichthyophthirius ar Neoichthyophthirius parazitams. Tokiu būdu FAUNAMOR priemonė nutraukia ligos vystymosi ciklą, sėkmingai kovodama su Ichthyophthirius ir Neoichthyophthirius bei užtikrina patikimą apsaugą nuo galimų susijusių bakterinių infekcijų.

Akvariumo priežiūros priemonė dekoratyvinėms žuvims nuo ichtioftiriozės („manų kruopų“ ligos) ir kitų bakterinių susirgimų.

Simptomai: balti taškai ant žiaunų, pelekų ir viso kūno. Žuvys tampa apatiškos, pelekai sulimpa ir ima trupėti. Žuvys trinasi į augalus ar akmenis bandydamos atsikratyti parazitų. Kai žiaunos pažeidžiamos dar labiau, žuvys tampa vangios ir sulysusios.

Naudojimas/dozavimas: žr. instrukciją pakuotės viduje. Laikymo sąlygos/Gamintojas/Partijos nr./Geriausias iki: žr. ant pakuotės.

Faunamor akvariumo priežiūros priemonė.

Naudojimas: veiksmingas prieš ichtioftiriozę („manų kruopų“ liga)ir kitas bakterines infekcijas. Ichtioftiriozė yra viena iš dažniausiai pasitaikančių dekoratyvinių žuvų bakterinių infekcijų. Matomi simptomai: balti taškai ant žiaunų, pelekų ir viso žuvies kūno. Infekuotų žuvų pelekai sulimpa, žuvys trinasi į įvairius paviršius norėdamos atsikratyti parazitų. Žuvys, kurių žiaunos stipriai pažeistos, tampa vangios ir greitai sulysta.

Kontraindikacijos ir šalutinis poveikis: nėra žinoma.

Priemonė yra skirta dekoratyvinėms žuvims.

Dozavimas: 1 diena – 20 lašų (1 ml) į 100 l akvariumo vandens, išmaišyti, kad priemonė pasiskirstytų tolygiai. Dozę galima dvigubinti, jei akvariume nėra veikliosioms medžiagoms itin jautrių žuvų (pvz.: šamukų). Rekomenduojama išimti filtrą ir laikyti jį atskiroje talpoje su akvariumo vandeniu, kad nežūtų jame esantys mikroorganizmai. Aeruokite akvariumo vandenį. Jei aeracija be veikiančio filtro yra negalima, pašalinkite filtro užpildus ir laikykite juos atskiroje talpoje su akvariumo vandeniu. 2 diena – 20 lašų (1 ml) į 100 l akvariumo vandens, išmaišyti, kad priemonė pasiskirstytų tolygiai. 3 diena – priemonės nepilti. Įjunkite filtrą. Jei užpildai buvo išimti, sudėkite juos atgal į filtrą. Užpildus, prieš sudedant į filtrą, lengvai praskalaukite drungnu vandeniu. 4-6 diena – priemonės nepilti. 7 diena – pakartoti pirmos dienos nurodymus. 8 diena – priemonės nepilti. Pakeisti ~30% akvariumo vandens. Įjungti filtrą. Jei užpildai buvo išimti, sudėkite juos atgal į filtrą. Užpildus, prieš sudedant į filtrą, lengvai praskalaukite drungnu vandeniu

Specialios atsargumo priemonės laikymui: saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikyti originalioje pakuotėje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Dėmesio: nerekomenduojama naudoti akvariumuose, kuriuose yra bestuburių. Sraigės, moliuskai, krevetės, koralai ir pan. turi būti iškelti iš akvariumo kol yra naudojama priemonė. Nenaudoti priemonės žuvims, kurios bus naudojamos maistui. Dėl veikliųjų medžiagų, esančių priemonės sudėtyje, vanduo gali pakeisti spalvą, po kelių dienų spalva išnyksta. Priemonės naudojimo metu ultravioletinės lempos turi būti išjungtos. Nenaudoti pasibaigus galiojimui.

DR. BASSLEER BIOFISH FOOD MATRINE sudėtyje yra vertingų alkaloidų matrino ir oksimatrino iš augalo Sophora flavescens (kin. „Ku Shen“).

DR. BASSLEER BIOFISH FOOD MATRINE yra vertingas BASSLEER-ANTI-ICH-METODY komponentas. Jis veikia kaip repelentas ir užtikrina, kad parazitai, tokie kaip Ichthyophthirius arba Cryptocarion, nukris nuo žuvies, o tada laisvai plūduriuojančius akvariume būtų galima geriau aptikti gydant vaistais.

Mažesnio dydžio M granulės skęsta lėtai, taip aprūpindamos maistinėmis medžiagomis visas tris vandens zonas. Taip paviršinėms žuvims, žuvims vidurinėje zonoje ir dugninėms žuvims užtikrinama subalansuota mityba.

Visavertis pašaras dekoratyvinėms žuvims.

Sudėtis: žuvis ir jos perdirbimo produktai, grūdai, vėžiagyviai, augaliniai produktai, mielės, Sophora flavescens 2% (matrinas/oksimatrinas).

Priedai: maistiniai priedai/1 kg: vitaminas A 7500 TV, vitaminas C 1000 mg, vitaminas D3 800 TV, vitaminas E 400 mg. Astaksantinas 5 mg/kg. Mikrolementai/1 kg: cinko chelatas iš glicino hidrato 110 mg, mangano chelatas iš glicino hidrato 17 mg, vario chelatas iš glicino hidrato 2 mg, kalcio jodatas 2 mg. Antioksidantai/1 kg: BHA 79 mg. Zootechniniai priedai: probiotikai Pediococcus acidilacti 3000 KFV/mg.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 54%, žali aliejai ir riebalai 15%, žali pelenai 10%, žalia ląsteliena 4%.

Gamintojas/Partijos nr./Geriausias iki: žr. ant pakuotės.

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse.