Gruntas jūriniams akvariumams, 5 kg

12,30 €
  • Jūrinių akvariumų gruntas - koralinis smėlis

  • Frakcija: 1-2 mm ir 3-4 mm

  • Svoris: 5 kg

XFAXF20301A
Dydis: 0.5-1 mm
Kiekis Prekė su papildomais pasirinkimais

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Jūrinių akvariumų gruntas -  tai koralinis smėlis, puikus substratas ne tik jūrų, bet ir rifų bei gėlavandeniams ciklidiniams akvariumams. Smulkūs, natūralūs, nugludinti akmenukai nesužeidžia dugninių žuvų ir bestuburių.  

Šio smėlio sluoksnis akvariume turėtų būti apie 1-2 cm.

Svarbu tai, kad jeigu bus labai storai pridėta, ypatingai smulkaus grunto, tuomet apatiniame sluoksnyje neliks deguonies ir ten ims veistis aneorobinės bakterijos, dėl kurių gali  susidaryti sieros vandenilis ir pražudyti visą akvariumo biosistemą.

Naudojimas: prieš dedant gruntą į akvariuma, nuplaukite ji po tekančiu vandeniu, kad pašalintumėte bet kokias transportavimo metu atsiradusias dulkes. 

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Specifinė nuoroda

ean13
4151082030181

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: