Kent Marine Reel Salt druska jūriniams akvariumams 26,30 kg

NEW0011704

Kent Marine Reel Salt druska jūriniams akvariumams 26,30 kg

Smulkiau

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime
 • Title
  SAUGUS APSIPIRKIMAS
 • Title
  PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
 • Title
  PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
 • Title
  PATIKRINTI, KOKYBIŠKI GAMINIAI
 • Title
  NUOLAIDOS LOJALIEMS KLIENTAMS

KENT Marine Reel Salt yra jūrinė druska, skirta jūriniams akvariumams. Palyginus su natūraliu jūros vandeniu, šios druskos sudėtyje yra didesnis kiekis kalcio, magnio, stroncio ir kitų elementų, kurie būtini tinkamam koralų augimui, vystymuisi ir rifo gyvybingumui. Šios durskos gamyboje yra parenkami tik patys gryniausi elementai, atsižvelgiant į jų tirpumą ir konsistenciją. Mikroapdorojimas užtikrina, kad kiekviename maiše bus kruopščiai paruoštas jūrinės druskos mišinys su subalansuotu pH ir reikiamu kiekiu makro-, mikroelementų.

Naudojimas: 1. Sumaišykite 1/2 puodelio (~130 g) druskos su 3,8 l paruošto vandens (osmosinio ar distiliuoto). 2. Mišinį gerai išmaišykite. 3. Pamatuokite druskingumo lygį hidrometru. 4. Sureguliuokite druskingumo lygį iki reikalingo. Druskingumui padidinti pridėkite druskos, sumažinti - įpilkite vandens. Rifiniams akvariumams druskingumas turi būti tarp 1,024 - 1,026 ppm, akvariumams su žuvimis tarp 1,021 - 1,023 ppm.

Dėmesio: druską su vandeniu maišykite atskirame inde, niekada nedarykite mišinio pačiame akvariume! Tam kad palaikytumėt optimalią jūrinio akvariumo vandens kokybę, rekomenduojama kas 2 savaites pakeisti 20% vandens. Netinkama žmonių vartojimui. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Jus gali sudominti