Aktyvūs filtrai

Higienos priemonės

Šunų higienos priemonės reikalingos tiek gyvūno, tiek ir žmogaus patogumui. Tai priemonės, kurios šeimininkams padės:

- tinkamai ir paprastai pasirūpinti augintiniu;

- išlaikyti švarius namus;

- apsaugoti rujojančias kales;

- padėti po tam tikrų operacijų sveikstantiems ar garbingo amžiaus sulaukusiems šunims;

- išlaikyti švarią aplinką ir nenusižengti bendrosios tvarkos taisyklėms.

 

Palutės ir sauskelnės šunims

 

Palutės šunims ir sauskelnės šunims greitai sugeria drėgmę ir apsaugo jūsų baldus, kilimus bei grindis nuo sugadinimo. Kai šuniukai yra visai jauni ir dar neina į lauką, juos reikia pratinti savo gamtinius reikalus atlikti vienoje namų vietoje – ant patogios, drėgmę sugeriančios vienkartinės palutės. Ji apsaugos augintinio pėdutes ir namų paviršius nuo sudrėkimo ir sugadinimo.

Vienkartinės sauskelnės ir daugkartinės sauskelnės šunims yra ypač patogios naudoti kalėms rujos metu. Taip pat dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, susijaudinus, dėl ligos ar amžiaus šlapimo nelaikantiems šunims. Daugiau apie palutes ir sauskelnes šunims skaitykite čia.

 

Valymo ir atbaidymo skysčiai šunims

 

Suaugę šunys, ypač patinai, nors pasitaiko ir patelės, žymi savo teritoriją. Ypač, jei namuose auga ne vienas gyvūnas ar į svečius atvyksta kitų šunų. Dar konkurenciją dėl teritorijos bei kovą dėl dėmesio gali sukelti ir augintiniui netikėtas kūdikio atsiradimas namuose.

Šios problemos nėra malonios šeimininkams, tačiau padėti atpratinti šunis nuo ydingo įpročio gali įvairios pagalbinės priemonės: šlapimo valymo ir šunų atbaidymo skysčiai ar geliai. Daugiau apie tai kviečiame skaityti čia.

 

Priemonės šuns ekskrementams rinkti

 

Vieni už, kiti prieš, tačiau pagal gyvūnų laikymo savivaldybių teritorijų gyvenamosios vietovėse tvarkos aprašus privalome surinkti mūsų augintinių ekskrementus viešose vietose. Tą visiškai paprasta padaryti, kai po ranka yra maišeliai šunų ekskrementams rinkti. Norint išvengti nemalonumų, šių maišelių su savimi reikėtų turėti visuomet, net ir trumpam su augintiniu išeinant iš namų. Jų nepamiršti ir kaskart patogiai neštis su savimi padės patogus, spalvingas ir stilingas prie pavadėlio tvirtinamas dėklas šunų maišeliams. Savo komplekto ieškokite čia!