Aktyvūs filtrai

Kačių tualetai

Niekam ne paslaptis, kad katės ypač rūpinasi savo asmenine higiena, todėl ir kačių tualetai yra be galo svarbi jų kasdienės rutinos ir švaros palaikymo dalis. Kačių kraiko dėžutės yra vienas iš esminių kačių savininkų priežiūros aspektų, kurių tikrai negalime išvengti. Nesvarbu, ar esate patyręs kačių entuziastas, ar pirmą kartą auginantis kačiuką, tiesiog vertėtų suprasti geros kraiko dėžutės svarbą ir tai, kaip turi būti parenkami tinkamiausi tualetai katėms.Tualetai katėms ir jų tipai

1. Tradiciniai atviri kačių tualetai.
Tai labiausiai paplitęs ir pagrindinis katinų kraiko dėžių tipas.
Dažniausiai jos būna stačiakampės ir įvairių dydžių. Taip pat būna trikampės, kurias galima statyti į kampą, taip sutaupant erdvės.
Atviri tualetai katėms yra lengvai valomi, tačiau jie nesulaiko nemalonių kvapų.

2. Uždari kačių tualetai (dėžutės su gaubtais).
Uždengtos kraiko dėžės turi gaubtą arba dangtelį, kuris suteikia jūsų katei privatumo.
Uždaras kačių tualetas padeda sulaikyti kvapus ir sumažina kraiko išsibarstymą.
Kai kurias kates gali gąsdinti uždari tualetai katėms, ypač, jei prieš tai naudojosi tik atviru. Tačiau su laiku jos dažniausiai pripranta ir net jaučiasi saugiau turėdamos daugiau privatumo. Jei jūsų katė nenori eiti į uždarą tualetą, pradžiai išimkite dureles, kad katei būtų saugiau įeiti.
Dar yra katino kraiko dėžės, į kurias katės įšoka iš viršaus.

3. Savaiminio išsivalymo dėžutės.
Išmanūs, savaime išsivalantys kačių tualetai automatizuoja dėžutės išvalymo procesą.
Jos yra patogios, bet dažnai brangesnės.
Dėžutės sukeliami garsai gali šiek tiek gąsdinti augintinį, todėl pirmiausia įsitikinkite, kad jūsų katė nėra baikšti ir ši dėžutė tikrai bus geriausias pasirinkimas jai.Kačių tualetas – jo priežiūra ir kur jį įrengti?

Be pačios dėžės kraikui yra svarbūs ir keletas kitų aspektų, kuriuos reikia apmąstyti. Kačių tualetas turi būti pastatomas gerai apgalvotoje vietoje, kadangi augintiniui įpratus tuštintis vienoje vietoje, jos kaitaliojimas gali kelti diskomfortą jūsų augintiniui. Kraiko dėžutė turėtų būti pastatoma ramioje, visada lengvai prieinamoje vietoje, kad jūsų katė galėtų ja naudotis bet kada ir be streso. Taip pat nerekomenduojama katės kraiko dėžutės laikyti šalia jos maisto ir vandens dubenėlių – dėl higienos.
Taip pat nepamirškite, jog reguliarus kraiko dėžutės valymas yra būtinas. Katės yra be galo tvarkingi gyvūnai, todėl, jeigu kačių tualetas kurį laiką paliekamas netvarkytas, tikrai nenustebkite radę nemalonią staigmeną namuose, ten, kur jos nesitikėjote. Svarbu ne tik reguliariai keisti kraiką, bet išplauti ir pačią dėžutę. Tokiu būdu namie nesijaus nemalonaus kvapo, be to, tiek jums patiems, tiek augintiniams bus smagiau, kai kraiko dėžutė bus švari.
Tinkamas kraikas yra dar viena svarbi detalė lemianti viso proceso sėkmę. Kraiko pasirinkimas yra nemažas, todėl nebijokite eksperimentuoti siekdami surasti tą, kuris jūsų nuomone geriausiai sugeria kvapą, patogiausia naudotis ir, žinoma, yra priimtinas jūsų katinui. Nors tai gali užtrukti šiek tiek laiko, tačiau atradę mėgstamiausią kraiką būsite padarę dar vieną labai svarbią užduotį sėkmingo ir paprasto augintinio priežiūros kelio link.  Katino poreikiai kraiko dėžutei

Norint visiškai patenkinti katino poreikius gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio sudėtinga, tačiau viską apgalvojus, visą šią katinų tualeto priežiūrą galime sudėti į kelias pagrindines taisykles:

* tualeto švara ir tualeto priežiūra – reguliarus kraiko keitimas ir tualeto plovimas;
* tinkamas dydis – geriau kraiko dėžutė būna didesnė nei per maža;
* Jūsų katei patinkantis kraikas;
* saugi ir lengvai prieinama vieta – pasiekiama bet kuriuo paros metu;
* jei auginate kelias kates ir šios yra linkusios nesidalinti teritorija – turėdamos atskiras kraiko dėžutes, jūsų katės jaus mažiau streso, kadangi nereikės konkuruoti dėl tualeto.

Jomis vadovaudamasis kiekvienas, net ir aikštingiausio katino šeimininkas galės būti ramus, jog daro viską teisingai.Katinų tualetai internetu

Tinkamo tipo kraiko dėžės pasirinkimas, strategiškas išdėstymas, kuris yra patogus jūsų augintiniui ir tinkama dėžutės švaros priežiūra yra būtini harmoningam gyvenimui su pūkuotu draugu. Suteikdami savo katei švarią ir patogią vietą tuštintis užtikrinate jos gerovę. Didelis katinų tualetų pasirinkimas – internetinėje parduotuvė akvazoo.lt. Pirkdami pas mus internetu rasite daugybę pasiūlymų pagal savo katės poreikius, O sulaukę akcijų visą produkciją įsigysite dar geresne ir žemesne kaina! Taigi, investuokite į tinkamą kraiko dėžę ir mėgausitės laimingesniu ir sveikesniu gyvenimu su savo mylima kate.