Aktyvūs filtrai

Guoliai šunims

Šunys, be jokios abejonės, yra patys geriausi žmonių draugai. Jų ištikimybė ir meilė neišmatuojama, todėl yra itin svarbu užtikrinti jų gerovę. Vienas iš būdų tai padaryti – tai tinkamai prižiūrėti savo augintinius, įtraukiant į tai ir jų aprūpinimą būtiniausiomis priemonėmis. Į tai įeina ir – guoliai šunims ir gultai šunims.
Guoliai šunims nėra vien tik komforto ir saugumo suteikianti priemonė. Kaip mes turime savo lovas, taip ir šuo turi turėti savo guolį – vietą, kur jis ilsėsis. Guolis šunims – tai yra svarbi fizinės ir psichinės sveikatos pridėtinė vertė.

Guolis šunims. Kuo jis yra svarbus jūsų augintiniui?


Guolis šunims – tai jo saugi komforto zona. Tai šuns patogumas ir jaukumas. Be to, šunys snaudžia po keliolika valandų per parą, todėl saugi vieta jiems yra ypač reikalinga. Guolis šuniui gali sumažinti stresą ir jį nuraminti. Taip pat jis suteiks ramybę ir šuns šeimininkui, žinant, kad jo šuo yra laimingas.

Guoliai taip pat gali būti naudojami šuns mokymui ir jo treniravimui. Tai gali tapti vieta, kurioje šuo galės ramiai mokytis įvairių komandų arba prisitaikyti prie naujų namų taisyklių.

Verta paminėti, kad šunų guolis turi būti reguliariai prižiūrėtas, kadangi jis prisigeria augintinio kvapo ir išsitepa nuo kailio ar seilių ilgai graužiant skanėstus. Nors augintiniai ir labai stengiasi, kad tas kvapas iš ten niekur nedingtų, tačiau kartas nuo karto guolis šunims turi būti išskalbtas dėl jo ir jūsų namų higienos. Kai kurie guoliukai ir gultai šunims turi užvalkalus. Tokių priežiūra yra dar paprastesnė. Šunų guoliai tokie, jog daugumą jų galima skalbti rankomis, bet tai darykite naudodami kuo natūralesnes medžiagas, kad skalbimo priemonės kvapas ir veikliosios medžiagos neerzintų šuns kvėpavimo takų ar odos ir taip nesukeltų jam sveikatos problemų.

Šunų guoliai – internetu pirkti patogu!


Būtent, priklausomai nuo to, kokio dydžio yra jūsų šuo, toks šunų guolis jam ir bus reikalingas. Neverta pirkti per didelio, kadangi šuo jame nesijaus patogiai ir vargu, ar jį pamėgs. Šuo guolyje turi tilpti išsitiesęs, didesnio nereikia. Spalva ir dizainas – jūsų skonio reikalas. Mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai galite išsirinkti tokį guolį net ir su akcija, kurios metu įvairūs kokybiški guoliai tampa išties pigūs. Šunų guoliai gali atlikti net ir papildomą funkciją. Iš plataus asortimento išsirinktas šunų guolis patiks ne tik jūsų šuniui, bet ir taps stilinga jūsų namų interjero detale. Taip kad augintiniams skirti daiktai gali tapti jūsų namų dizaino dalimi.

Jei jūsų šuniukas dar jaunas, mažos veislės, ar neturi daug kailio, tuomet jam tiks minkštas šunų guolis aukštais kraštais ar būdelė, kadangi jie suteikia šuniukams didesnį saugumo jausmą ir sugeneruoja daugiau šilumos. Be abejo, pripratinti mažą šuniuką prie naujo guolio gali būti nelengva užduotis jums. Tai gali užtrukti net kelias savaites, kas reikalaus nemažai jūsų kantrybės. Jei šuniukas prie jūsų yra labai prisirišęs, rekomenduojama, jo guolyje palikti savo daiktą ar drabužį, kuris kvepės jumis. Taip šuo jausis daug ramiau, saugiau ir greičiau pripras prie savo guolio. Kad šuniukas jaustųsi ramesnis, tam galima naudoti ir žaislus, kurie yra skirti šunims.

Suaugusiems ir dideliems šunims, kurie turi daugiau kailio, gali būti parenkami atviri šunų guoliai.
Geriausia, jei namuose bus ne vienas, o keli guoliai šunims. Juos reikėtų padėti ten, kur jūs patys dažniausiai leidžiate laiką. Šunys mėgsta būti arti savo šeimininko, todėl dažniausiai jie išsirinks tą guolį, kuris tuo metu bus arčiausiai jūsų. Jei pastebėjote, kad jūsų augintinio guolis yra nusidėvėjęs, apsvarstykite jo pakeitimą nauju. Tai padaryti galite mūsų internetinėje parduotuvėje. Internetu pirkti patogiau, lengviau, greičiau ir pigiau!

Patiesalai ir gultai šunims, mažiems šuniukams

Gultai šunims suteikia minkštą ir patogią vietą jiems miegoti. Jie yra ypač svarbūs šunims senjorams ar ligotiems šunims, kurie gali patirti sąnarių ir raumenų skausmus. Žiemos metu šunų gultai gali apsaugoti šunį nuo šaltos žemės ar grindų, taip išsaugant gyvūno kūno šilumą. Jūsų namams šunų gultas taip pat gali pasitarnauti kaip priemonė, kuri padės išlaikyti švaresnę namų aplinką, nes šuo savo gulte praleidžia išties nemažai laiko. Šuns gultas turėtų būti dedamas jam tinkamoje vietoje, kurioje šuo galėtų miegoti ramiai ir nejausti streso.
Dažniausiai šunų gultai yra gaminami iš minkštos medžiagos, tokios kaip mikropluoštas, iš ko dažnai gaminami ir patiesalai. Šis audinys lengvai valomas ir plaunamas.

Patiesalai, tai yra puiki alternatyva šunų gultams. Jie yra dar lengvesni, todėl gali būti dar laisviau naudojami įvairiose namų vietose, narvuose, automobilyje ar net lauke. Kai kuriuos galima karpyti, jų kraštai po karpymo neyra. Kiti turi neslidžią apačią ar yra antialerginiai. Patiesalai, kurie yra labiau skirti kelionėms automobiliu, dažnai yra atsparūs vandeniui. Šie patiesalai yra puiki apsauga nuo gyvūno kailio ir purvinų letenų.
Svarbu nepamiršti, kad bet kurios rūšies, guolius ir jų patiesalus periodiškai reikia valyti ir skalbti, tam, kad išvengtumėte nemalonių kvapų ir bakterijų dauginimosi. Taip pat, renkantis gultą ar patiesalą savo šuniui, nepamirškite, atsižvelgti į šuns dydį. Juk nuo to priklauso ir kaina, pvz., dideli gultai ir patiesalai kainuoja daugiau.