Aktyvūs filtrai

Guoliai

Guoliai šunims

Guolis šuniui yra jo komforto zona. Be to, šunys snaudžia po keliolika valandų per parą, todėl jiems reikalinga saugi vieta. Guolis šuniui gali sumažinti stresą ir jį nuraminti.

Guolius reikia prižiūrėti, kadangi jie prisigeria augintinio kvapo ir išsitepa nuo kailio ar seilių ilgai graužiant skanėstus. Nors augintiniai ir labai stengiasi, kad tas kvapas iš ten niekur nedingtų, tačiau kartas nuo karto guolį teks išskalbti dėl jo ir jūsų higienos. Kai kurie guoliukai turi užvalkalus. Tokių priežiūra yra dar paprastesnė. Daugumą guolių galima skalbti rankomis, o tai darykite naudodami kuo natūralesnes medžiagas, kad skalbimo priemonės kvapas ir veikliosios medžiagos nesuerzintų šuns kvėpavimo organų ir odos.

Kokį guolį šuniui pasirinkti?

Priklausomai nuo to, kokio dydžio yra jūsų šuo, tokio guolio jam ir reikės. Neverta pirkti per didelio, kadangi šuo jame nesijaus patogiai ir vargu, ar jį pamėgs. Šuo guolyje turi tilpti išsitiesęs, didesnio nereikia. Spalva ir dizainas – jūsų skonio reikalas. Išsirinkite tokį, kuris patiks ne tik šuniui, bet ir taps stilinga namų interjero detale. 

Jei šuniukas jaunas, mažos veislės, ar neturi daug kailio jam tiks minkštas guolis aukštais kraštais ar būdelė, kadangi jie suteikia didesnį saugumo jausmą ir sugeneruoja daugiau šilumos. Suaugę ir didesni šunys turintys daugiau kailio mėgsta atvirus guolius ar patiesalus.

Geriausia, jei namuose bus ne vienas, o keli guoliai šunims. Juos reikėtų padėti ten, kur jūs patys dažniausiai leidžiate laiką. Šunys mėgsta būti arti savo šeimininko, todėl dažniausiai jie išsirinks tą guolį, kuris tuo metu bus arčiausiai jūsų.