Aktyvūs filtrai

Antiparazitinės priemonės katėms

Gerai augintinio savijautai užtikrinti yra būtinos priemonės nuo parazitų. Jos ne tik panaikins jau esančius parazitus, bet ir užkirs kelią naujų atsiradimui. Nors jūsų katė gali neatrodyti serganti ar turinti parazitų, daugelis šių sutrikimų gali būti besimptomiai arba jų simptomai gali būti labai subtilūs. Reguliariai naudojamos antiparazitinės priemonės katėms leis užtikrinti, kad jūsų katė išliktų sveika ir aktyvi.

Antiparazitinės priemonės katėms: nuo blusų ir nuo erkių


Kiekvienos katės rizika parazitams priklauso nuo katės gyvenimo būdo, metų laiko ir kt. sąlygų. Blusos, kaip ir erkės yra plačiai paplitę tarp kačių. Šių parazitų turėjimas gali sukelti ligas ne tik katėms, bet ir kelti pavojų sveikatai jų aplinkoje esantiems žmonėms. Katėms nuolat reikia užtikrinti apsaugą nuo šių parazitų. Blusų ir erkių sukeltų ligų pasekmės: padidėjęs jautrumas, geležies trūkumas, laimo liga ar kačių infekcinė anemija.
Šiai dienai iš nemažos antiparazitinių priemonių katėms gausos galite pasirinkti tą, kuri geriausiai atitiks jūsų lūkesčius katės sveikatos atžvilgiu.
Dažniausiai viena antiparazitinė priemonė gali apsaugoti jūsų augintinį ir nuo blusų, ir nuo erkių. Antiparazitines priemones katėms, tokias kaip: lašai, antkakliai, ultragarsiniai pakabukai ir kt. rasite www.akvazoo.lt parduotuvėje – išties gera kaina perkant internetu.
Žinoma, naudojant priemones nuo parazitų, taip pat yra svarbu nepamiršti aktyviai stebėti savo murkiantį draugą.