Aktyvūs filtrai

Prekės katėms

Rūpinimasis savo kate yra ne tik atsakomybė, bet ir esminė mylinčio savininko pareiga. Katės yra daugiau nei tik augintiniai – jos yra brangios mūsų šeimos narės, suteikiančios mūsų gyvenimui džiaugsmo ir dovanojančios nuostabią draugystę. Pas mus pateikiamos aukščiausios rūšies prekės katėms, kurios ne tik užtikrins jūsų augintinio gerovę, bet kartu skatins stipraus tarpusavio ryšio formavimąsi ir naujos draugystės mezgimą. Nors katės paprastai laikomos itin nepriklausomomis ir savarankiškomis būtybėmis, bet jų unikalūs poreikiai ir pomėgiai reikalauja šeimininko priežiūros, meilės ir rūpesčio. Šiuo atveju galima įjungti el. parduotuvę akvazoo.lt, kuri siūlo įvairų ir platų katėms skirtų produktų asortimentą, patenkinantį įvairiapusius mūsų kompanionų poreikius ir visa tai galite įsigyti geriausia kaina. Nuo būtiniausių mitybos komponentų iki patrauklių ir smagių žaislų, patogių poilsio erdvių ir būtiniausių higienos reikmenų – ši internetinė parduotuvė yra visų su katėmis susijusių dalykų prieglobstis, užtikrinantis visapusišką ir visavertį gyvenimo būdą tiek katėms, tiek atsidavusiems jų šeimininkams.

Prekės katėms internetu


Katės – vieni dažniausiai sutinkamų naminių gyvūnų visame pasaulyje. Jos, kaip ir kiti augintiniai, į namus atneša daug džiaugsmo, o kartu – ir atsakomybės. Kates žmonės dažnai renkasi dėl to, kad jų rytą vakarą nereikia vesti į lauką. Neapsigaukite, jūsų dėmesio ir laiko joms reikia ne ką mažiau nei šuniui, todėl jums tikrai prireiks patikimo pagalbininko. E. parduotuvėje akvazoo.lt kačių prekės sudaro didelį pasirinkimą: sausas maistas ir konservai katėms, skanėstai, žaislai, draskyklės, dubenėliai, guoliai ir kitos svarbios prekės katėms. Tad įsigysite internetu neišeidami iš namų.

Kačių maistas

Geriausias maistas katėms – subalansuotas ir pilnavertis ėdalas. Kačių maistas skiriasi nuo šunų maisto, todėl negalima duoti nei kačių maisto šunims, nei atvirkščiai. Kačių ėdalas yra kaloringesnis, turi daugiau baltymų ir riebalų. Be to, nors katės yra vienintelis mokslininkams žinomas gyvūnas nejaučiantis saldaus skonio, jos yra gerokai išrankesnės maistui, todėl jų maisto formulė gerokai skiriasi nuo šunų, o ingredientų įvairovė yra platesnė. Kokybiškas maistas padeda išlaikyti puikią katės sveikatą bet kokiame amžiaus tarpsnyje, prisideda prie gyvūno gyvenimo kokybės ir ilgaamžiškumo. Daugiau apie maistą katėms skaitykite čia.

Kasdienės kačių prekės


Svarbiausia jūsų katei yra jos sveikata ir laimė. Katės turi unikalių poreikių, kuriuos reikia patenkinti, kad jos klestėtų tiek fiziškai, tiek protiškai. Tinkamas maistas ir higienos reikmenys yra svarbiausios kačių prekės, kurios privalo būti kiekvieno šeimininko sąraše.

Kačių maistas. Katės gerovės pagrindas yra jos mityba. Mityba yra sveikatos, gyvybingumo ir ilgaamžiškumo kertinis akmuo. Todėl kačių savininkai privalo pasirūpinti subalansuota ir visaverte mityba, kuri patenkintų unikalius kačių mitybos poreikius. Katės yra įpareigoti mėsėdžiai, o tai reiškia, kad jų racione turi būti daug baltymų ir riebalų. Kačių maistas yra kruopščiai paruoštas, atsižvelgiant į jų išskirtinę fiziologiją ir medžiagų apykaitą. Svarbu atsiminti, kad kačių ėdalo negalima duoti šunims dėl skirtingo maisto medžiagų kiekio, kuris yra subalansuotas būtent kačių mitybai.

Vienas iš nepakeičiamų kačių dietos komponentų yra konservuotas kačių maistas. Konservai ne tik aprūpina būtinomis maistinėmis medžiagomis, bet ir patenkina hidratacijos poreikius, dėl didelio vandens kiekio esančio jame. Tinkama kačių organizmo hidratacija – vandens kiekio organizme palaikymas – labai svarbus inkstų sveikatai, šlapimo takų funkcijai ir bendram gyvybingumui gerinti. Didelis drėgmės kiekis konservuotame kačių maiste leidžia išvengti dehidratacijos, kuri yra įprasta kačių problema, ir su tuo susijusių sveikatos problemų. Be to, konservuotame kačių maiste paprastai yra mažiau angliavandenių ir daugiau baltymų, o tai glaudžiai atitinka natūralius kačių, kaip privalomų mėsėdžių, mitybos poreikius. Nors visapusiška dieta gali apimti ir sausą, ir konservuotą maistą, dėl didelio drėgmės kiekio konservuose jis yra nepakeičiamas ir naudingas komponentas siekiant užtikrinti optimalią katės sveikatą.


Kačių tualetai ir kraikas yra būtini nuo to momento, kai katė patenka į jūsų namus. Šie daiktai tampa jūsų augintinio rutinos dalimi. Ne veltui kraikas primena natūralią tekstūrą, primenančią birią žemę – taip siekiama patenkinti įgimtą katės instinktą paslėpti savo kvapą ir bet kokius pėdsakus paliktus po savęs pakasant juos. Kačių kraikas, be praktinės funkcijos, sugeria drėgmę ir kvapą, tad gyvenamoji aplinka išliktų švari ir gaivi.

Kiti kačių priežiūros reikmenys, kuriuos galite įsigyti internetu

Šalia būtiniausių kačių priežiūros produktų, svarbų vaidmenį atlieka ir kiti reikmenys. Galbūt jūsų katė yra tikra nuotykių mylėtoja ir keliauninkė – tokiu atveju jums pravers petnešos, skirtos pasivaikščiojimams lauke. Be galo svarbios ir reguliarios antiparazitinės priemonės -  visgi katės yra tie gyvūnai, kurie dažnai miega kartu su mumis lovoje, todėl tinkamas higienos ir sveikatos būklės palaikymas yra būtinas. Todėl tokios kačių prekės yra tiesiog būtinos. Tuo labiau, jog visapusiškas savo gyvūno aprūpinimas yra ne tik naudingas, bet ir reikalingas sveiko ir laimingo gyvūno vystymuisi ir protiniam tobulėjimui. Ir kaip gi puiku, jog reikmenys katėms gali būti perkami internetu – juk šitiap galima daugiau laiko skirti savo augintiniams!

Skanėstai katėms

Skanėstai, dažnai vertinami kaip meilės ženklas, tad jie užima ypatingą vietą kačių širdyse. Nors katės gali nereaguoti į skanėstus taip pat, kaip šunys, skanėstai gali būti vertinga pozityvaus sustiprinimo ir mokymo priemonė. Svarbiausia yra pasirinkti skanėstus, kurie žadina apetitą ir yra skanūs, taip pat yra naudingi maistinių medžiagų atžvilgiu. Pavyzdžiui, dantų priežiūros priemonės ne tik yra kaip puikus užkandis, bet ir padeda palaikyti burnos higieną, nes mažina apnašas ir gerina dantų ir dantenų būklę. Pasirinkę skanėstus, pagamintus iš natūralių ingredientų, kuriuose nėra kenksmingų priedų ar užpildų, užtikrinate, kad jūsų katės savijauta išliks be kompromisų. Sukūrus rutiną, į kurią įeina skanėstai, tarp jūsų ir jūsų kompaniono katės atsiranda stiprus ryšys ir pasitikėjimo jausmas. Daugiau apie skanėstus katėms skaitykite čia.

Žaislai katėms ir draskyklės

Įgimti kačių medžioklės instinktai reikalauja užsiėmimų ir pramogų. Tinkamų žaislų ir draskyklių aprūpinimas yra gyvybiškai svarbus atsakingos naminių gyvūnėlių nuosavybės aspektas. Tokios kačių prekės kaip interaktyvūs žaislai, pavyzdžiui, imituojantys grobio judėjimą, patraukia katės dėmesį ir patenkina jų natūralų polinkį medžioti. Šie žaislai siūlo fizinius pratimus, protinę stimuliaciją ir beribės energijos išleidimą. Be to, interaktyvūs žaidimai ir galvosūkių žaislai sužadina jų smalsumą, lavina pažintinius gebėjimus ir yra protinio praturtėjimo šaltinis.

Daugiau apie žaislus katėms skaitykite čia.

Ne mažiau svarbios draskyklės, kurios atlieka daugybę funkcijų - ne tik saugo jūsų baldus. Nagų galandinimas yra natūralus kačių elgesys, padedantis išlaikyti sveikus nagus, ištempti raumenis ir pažymėti savo teritoriją. Suteikdami galimybę draskyti užtikrinate, kad bus patenkinti katės poreikiai  ir išsaugomas jūsų namų turtas. Investavimas į kokybiškas draskykles parodo jūsų įsipareigojimą praturtinti savo katės gyvenimą, leidžiant jai elgtis pagal natūralius instinktus net jūsų gyvenamojoje erdvėje. Draskyklė katėms namuose yra būtinas atributas. Jei jos nebus, natūralus kačių poreikis galąsti nagus pasireikš ten, kur jai tai daryti bus patogu, o jums nuostolinga. Draskyklių yra įvairių dydžių ir formų, tad ieškokite sau tinkamos čia.

Tualetai ir kraikas katėms

Nuo pat pirmų dienų namuose atsiradus katei, ten turi atsirasti ir katės tualetas bei kraikas. Parodykite augintinei jos vietą ir dėl įgimto instinkto slėpti tai, ką padarė, ji labai greitai supras, kad būtent toje vietoje savo reikalus užkapstyti labai patogu. Tualetai katėms yra atviro ir uždaro tipo. Atminkite, katėms savo tualetu dalintis nepatinka, todėl, jei namuose yra dvi augintinės, ir tualetai turėtų būti du. 

Kraikas katėms yra reikalingas dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, tam, kad prisitaikytume prie jų natūralios prigimties – slėpti savo kvapą nuo kitų gyvūnų. Kraikas taip pat gerai sugeria drėgmę ir „užrakina kvapą“. Daugiau apie higienos priemones katėms skaitykite čia.

Kitos prekės katėms

Katės yra savarankiški gyvūnai ir pas šeimininkus jos ateina tada, kada pačios nori. Štai todėl joms būtina asmeninė erdvė. Įvairūs guoliai, nameliai ir hamakai katėms suteiks saugumo ir taip mėgstamos šilumos jausmą. 

Guoliai. Komfortas ir higiena yra esminiai katės gyvenimo aplinkos komponentai. Guoliai suteikia šilumos, saugumo ir nuosavybės jausmą. Sukurdami savo katėms tinkamas poilsio vietas prisidėsite prie jų bendros gerovės.

Dubenėliai. Kačių dubenėliai yra būtini tinkamų mitybos įpročių formavimuisi. Priklausomai nuo jūsų gyvūno poreikių, dubenėliai gali atlikti ir svarbią rolę palaikant sveikatingumą. Pakelti dubenėliai padeda išlaikyti taisyklingą laikyseną valgio metu. Be to, tinkamas katės dubuo gali padėti kontroliuoti porcijų dydį, užkirsti kelią persivalgymui ir nutukimui. Kai kurie dubenys yra skirti sulėtinti valgymą, o tai gali padėti virškinti ir užkirsti kelią vėmimui.

Viskas, ko reikia jūsų katei vienoje vietoje

El. parduotuvė akvazoo.lt pasiūlys jums viską, ko reikia jūsų mylimo kačiuko auginimui, net jei esate visiškas naujokas naminių gyvūnų šeimininkų tarpe. Kruopščiai atrinktų produktų gausa leis surasti mėgstamiausią produkciją, net patiems išrankiausiems pūkuotėms draugams. Akvazoo.lt pristato asortimentą nuo aukščiausios kokybės mitybos, būtiniausių sveikatos, priežiūros priemonių iki smagių žaislų, kurie stimuliuoja ne tik kūną, bet ir protą. Platus įvairių draskyklių ir guolių pasirinkimas leis puoselėti jūsų katės komfortą ir emocinę gerovę – ir viskas vienoje vietoje! Sekite geriausius pasiūlymus ir akcijas bei suteikite savo augintiniui gyvenimą, kurio jis nusipelno. Galiausiai niekas taip neramina kaip po sunkios dienos, kaip pasitinkantis murkimas ir švelnus glaustymasis aplink kojas. Jūsų katės myli jus ir šią meilę parodo įvairiausiomis išraiškomis, todėl nelikite abejingi ir atsidėkokite savo augintiniams tuo pačiu.


Nesvarbu, keliaujate daug ar tik retkarčiais iki veterinaro, transportavimo boksai katėms padės augintinę nugabenti saugiai. Dauguma naminių kačių nemėgsta palikti namų, todėl kelionės joms sukelia stresą. Kelioniniai boksai katėms sumažina nerimą ir jūsų augintinė kelionės metu jausis gerokai ramiau. 

E. parduotuvėje akvazoo.lt yra ir ypač didelis kitų prekių katėms pasirinkimas: įvairūs dubenėliai, šampūnai katėms ir kitos higienos priemonės, vandens fontanai katėms, antkakliai ir petnešos katėms bei valymo ir atbaidymo priemonės

E. parduotuvėje akvazoo.lt reikmenys dažnai būna su nuolaidomis, todėl reikalingas prekes katėms galite rasti ir gerokai pigiau. Išsirinkite internetu!