Aktyvūs filtrai

Katėms

Prekės katėms internetu

Katės – vieni dažniausiai sutinkamų naminių gyvūnų visame pasaulyje. Jos, kaip ir kiti augintiniai, į namus atneša daug džiaugsmo, o kartu – ir atsakomybės. Kates žmonės dažnai renkasi dėl to, kad jų rytą vakarą nereikia vesti į lauką. Neapsigaukite, jūsų dėmesio ir laiko joms reikia ne ką mažiau nei šuniui, todėl jums tikrai prireiks patikimo pagalbininko. E. parduotuvėje akvazoo.lt – platus prekių katėms pasirinkimas: sausas maistas ir konservai katėms, skanėstai, žaislai, draskyklės, dubenėliai, guoliai ir kitos svarbios prekės katėms.

Kačių maistas

Geriausias maistas katėms – subalansuotas ir pilnavertis ėdalas. Kačių maistas skiriasi nuo šunų maisto, todėl negalima duoti nei kačių maisto šunims, nei atvirkščiai. Kačių ėdalas yra kaloringesnis, turi daugiau baltymų ir riebalų. Be to, nors katės yra vienintelis mokslininkams žinomas gyvūnas nejaučiantis saldaus skonio, jos yra gerokai išrankesnės maistui, todėl jų maisto formulė gerokai skiriasi nuo šunų, o ingredientų įvairovė yra platesnė. Kokybiškas maistas padeda išlaikyti puikią katės sveikatą bet kokiame amžiaus tarpsnyje, prisideda prie gyvūno gyvenimo kokybės ir ilgaamžiškumo. Daugiau apie maistą katėms skaitykite čia.

Skanėstai katėms

Skanėstai katėms yra vienas geriausių būdų užmegzti tvirtą draugystę su savo augintine. Nors katė už skanėstus nepuls atlikti visų komandų ir neatbėgs vos pašaukta, tačiau ir jai galima parodyti, kas yra geros manieros. Už gerą elgesį motyvuokite savo katę gardžiu skanėstu. 

Tam tikros skanėstų rūšys prisideda prie kačių sveikatos: kietesni nuvalo dantų apnašas ir tarpdančius, kai kurie gaivina burnos kvapą ar gerina virškinimą. Svarbiausia, ieškoti natūralių ingredientų, be dažiklių ir kitų kenksmingų medžiagų. Daugiau apie skanėstus katėms skaitykite čia.

Žaislai katėms ir draskyklės

Katės iš prigimties yra medžiotojos. Minkšti kamuoliukai, natūralaus kailio ar plunksnų judantys žaislai katėms primena grobį ir patenkina šį instinktą, išblaško nuobodulį ir priverčia kaip reikiant pajudėti. Interaktyvūs žaidimai katėms skatina jų smalsumą, lavina gebėjimus, intelektą ir reakciją.

Daugiau apie žaislus katėms skaitykite čia.

Draskyklė katėms namuose yra būtinas atributas. Jei jos nebus, natūralus kačių poreikis galąsti nagus pasireikš ten, kur jai tai daryti bus patogu, o jums nuostolinga. Draskyklių yra įvairių dydžių ir formų, tad ieškokite sau tinkamos čia.

Tualetai ir kraikas katėms

Nuo pat pirmų dienų namuose atsiradus katei, ten turi atsirasti ir katės tualetas bei kraikas. Parodykite augintinei jos vietą ir dėl įgimto instinkto slėpti tai, ką padarė, ji labai greitai supras, kad būtent toje vietoje savo reikalus užkapstyti labai patogu. Tualetai katėms yra atviro ir uždaro tipo. Atminkite, katėms savo tualetu dalintis nepatinka, todėl, jei namuose yra dvi augintinės, ir tualetai turėtų būti du. 

Kraikas katėms yra reikalingas dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, tam, kad prisitaikytume prie jų natūralios prigimties – slėpti savo kvapą nuo kitų gyvūnų. Kraikas taip pat gerai sugeria drėgmę ir „užrakina kvapą“. Daugiau apie higienos priemones katėms skaitykite čia.

Kitos prekės katėms

Katės yra savarankiški gyvūnai ir pas šeimininkus jos ateina tada, kada pačios nori. Štai todėl joms būtina asmeninė erdvė. Įvairūs guoliai, nameliai ir hamakai katėms suteiks saugumo ir taip mėgstamos šilumos jausmą. 

Nesvarbu, keliaujate daug ar tik retkarčiais iki veterinaro, transportavimo boksai katėms padės augintinę nugabenti saugiai. Dauguma naminių kačių nemėgsta palikti namų, todėl kelionės joms sukelia stresą. Kelioniniai boksai katėms sumažina nerimą ir jūsų augintinė kelionės metu jausis gerokai ramiau. 

E. parduotuvėje akvazoo.lt yra ir ypač didelis kitų prekių katėms pasirinkimas: įvairūs dubenėliai, šampūnai katėms ir kitos higienos priemonės, vandens fontanai katėms, antkakliai ir petnešos katėms bei valymo ir atbaidymo priemonės

E. parduotuvėje akvazoo.lt dažnai skelbiame nuolaidas, todėl reikalingas prekes katėms galite rasti ir gerokai pigiau. Išsirinkite internetu!