Aktyvūs filtrai

Maistas paukščiams

Paukštis – sparnuotasis gyvūnas, kuris daugumai patinka dėl įvairiaspalvių plunksnų ir įdomios išvaizdos, gražaus čiulbėjimo (ar net kalbėjimo – turint papūgą) bei įmantraus proto. Nemažai žmonių turi naminiams paukšteliams silpnybę, be galo juos mėgsta ir augina juos savo namuose, pvz., papūgėles. Tačiau vien meilės nepakanka, nes būtina itin subalansuota mityba (tinkamas lesalas paukščiams) ir priežiūra bei geras „namelis“. Labai svarbu parinkti lesalą ir skanėstus, nes nuo to priklauso paukščio savijauta, sveikata ir nuotaika.


Maistas paukščiams – koks jis turi būti?


Naminiai paukščiai palyginus su laukiniais sparnuočiais negali pasirūpinti maistu, tad tai tenka daryti jų šeimininkams. Tad maistas paukščiams yra jau žmonių rūpestis ir jis turi būti iš tiesų labai geras ir kruopščiai parinktas. Taip pat vertėtų įsidėmėti, jog negalima plunksnuotųjų maitinti bet kokiu maistu, nes tai gali pakenkti sveikatai ar net gyvybei. Todėl būtina parinkti tinkamą ir taip pat subalansuotą lesalą, kuriame būtų naudingos medžiagos, vitaminai, mikroelementai. Be to, metų laikai gali turėti įtakos gyvūno savijautai, dėl to verta atsižvelgti ir į tai, koks oras už lango, pvz., šaltą žiemą geriau dažniau pašerti daugiau vitaminų turinčiu maistu. Svarbiausia, jog paukščių lesalas būtų tinkamai parinktas ir iš tiesų aukštos kokybės bei įvairus. Toks parenkamas atsižvelgiant į paukščio rūšį ir dydį, nes pvz., mažoms papūgėlėms gali netikti tai, kas tinka didelėms papūgoms ir atvirkščiai.


Jei dar nesate turėję tokio augintinio, tai būtinai pasidomėkite, koks turi būti lesalas Jūsų pasirinktam paukšteliui. Todėl, kad netinkamai parinktas maistas gali pakenkti sveikatai, pagadinti savijautą ir net plunksnas. Todėl racionas turi būti pilnavertis ir įvairus, bet jei toks nebus, tai tuomet gali atsirasti ligų, užsiveisti infekcijos. Šitaip atsitinka ir tuomet, kai yra susilpnėjęs imunitetas ir organizmas. Tačiau, jei augintinis gerai maitinasi, tai tokių problemų nebūna. Be to, svarbu žinoti, jog net jeigu dėl kitų priežasčių gyvūnėlis nusilpsta, tai atitinkamai parinkti lesalai – su vitaminais ir kitomis medžiagomis – greičiau atsistato organizmas ir paukštukas vėl energingai čiulba.


Paukščių lesalas – įvairovė ir gera kaina


„Akvazoo“ el. parduotuvėje lesalai sudaro didelį pasirinkimą. Čia rasite įvairaus maisto, kuris skirtas skirtingų rūšių paukšteliams: papūgoms (mažoms, vidutinėms, banguotoms, didelėms), žiemojantiems paukščiams, egzotiniams paukščiams ir t. t. Tai yra aukštos kokybės paukščių maistas, pagamintas iš rūpestingai atrinktų produktų. Be to, asortimente yra lesalo net ir išrankiausiems sparnuočiams. Tinkamai parinktas lesalas garantuoja ryškias plunksnų spalvas ir gerą plunksnuočio sveikatą. Tad verta rinktis lesalą mūsų parduotuvėje!


Paukščių lesalų kaina priklauso nuo maisto rūšies ir paskirties bei pakuočių dydžių, taip pat ir prekinio ženklo. Tačiau itin gerai tai, jog dažnokai vykdomos akcijos ir maistas paukščiams kainuoja žymiai pigiau su nuolaida. Beje, lesalą paukščiams labai patogu pirkti internetu – lengva išsirinkti maistą ir jo pakuočių skaičių, nes prie kiekvienos prekės yra aprašymas, sudėtis, svoris, o nuotraukoje matyti, kaip atrodo pakuotė. Tad apsipirkimas elektroninėje parduotuvėje „Akvazoo“ bus itin malonus!
Tinkamai parinkti kokybiški lesalai leis Jūsų paukštukams būti sveikiems ir laimingiems, o Jums džiaugtis savo augintiniais!