Aktyvūs filtrai

Žaislai skanėstams

Žaislai šunų skanėstams

Šie žaislai lavina keturkojo sumanumą, kadangi jis bet kokia kaina ieško būdo, kaip ištraukti kvepiantį skanėstą. Pamatysite, su laiku šuo perpras sistemą ir skanėstus ims ištraukti vis greičiau.

Taip pat šie žaislai puikiai tiks tuomet, kai norėsite šunį sudominti, nukreipti jo dėmesį ir jį užimti, tačiau patys žaisti su juo tuo metu neturėsite galimybės. Reikėtų pažymėti, jog šuns su žaislu nederėtų palikti be priežiūros. Žaislą su skanėstais duokite tuomet, kai patys būsite namuose.

Žaislų skanėstams mechanizmai

Žaislai šunų skanėstams yra įvairių formų. Taip pat jie turi ir skirtingus skanėstų ištraukimo mechanizmus. Kai kurie yra paprastesni ir skanėstus ištraukti nėra taip sudėtinga. Pradėkite nuo jų ir po truputėlį pereikite prie sudėtingesnių žaislų variantų.

Guminiai ar viniliniai žaislai šunų skanėstams turi angas, į kurias galite prikišti skanėstų ar sauso šuns maisto. Šuo ridendamas, kramtydamas žaislą, kišdamas liežuvį ar bandydamas sėkmę letenomis iš žaislo išsitrauks savo premiją.

Plastikiniai įvairaus dydžio kamuoliai turi reguliuojamos skanėstų iškritimo skylės mechanizmą, tad bus paprasčiau pritaikyti skanėstus ir sureguliuoti žaislo sudėtingumą. Iš šio kamuolio šuo ištrauks skanėstus jį ridendamas ir stumdydamas.

Kokius skanėstus dėti į šuns skanėstų žaislą?

Labai svarbu parinkti tinkamo dydžio skanėstus, kadangi per didelius bus sunku iškrapštyti arba jie neiškris ir šuo praras susidomėjimą, o per maži bus suvalgomi labai greitai. Geriausia šių skanėstų ieškoti šunų dresavimui skirtų skanėstų skyriuje. Jei skanėstai bus per dideli jūsų turimam žaislui, juos galite padalinti į tiek dalių, kiek reikia.

Į šiuos žaislus galima dėti ir sauso šuns maisto gabalėlius, jei tik jūsų šunį jie motyvuoja domėtis žaislu ir užsiimti veikla.