Aktyvūs filtrai

Žirklės kačių nagams kirpti

Kačių mylėtojai visada siekia tinkamai pasirūpinti savo augintiniais. Vienas iš svarbių žingsnių šiame priežiūros procese yra kačių nagų kirpimas. Žirklės kačių nagams yra būtina priežiūros priemonė jūsų įrankių katėms arsenale. Kačių nagai, kaip ir žmonių, nuolat auga. Jei juos paliksite be priežiūros, jie gali tapti per ilgi ir sukelti net ne vieną problemą.


Kačių nagų kirpimo svarba

Kačių nagų kirpimas katėms yra labai svarbus dėl to, kad ilgi jų nagai gali sukelti ne tik nemažą diskomfortą, bet jie dažnai gali kur nors užstrigti. O tai sukels skausmą jūsų augintiniui. Jei kačių nagai tampa per ilgi, jie netgi gali įaugti į odą arba susilpnėti ir pradėti skilinėti. Tai sukels jau ne tik skausmą, bet ir infekcijas. Šios problemos gali sustabdyti jūsų kačių natūralius žaidimus ir instinktus, pavyzdžiui, medžiojimą. Taip pat katės su ilgais nagais gali apdraskyti namuose esančius baldus, grindis ir kitus jūsų interjero daiktus. Kačių nagų kirpimo svarba yra išties didžiulė.


Prieš pradėdami nagų kirpimą, įsitikinkite, kad Jūsų turimos žirklės kačių nagams yra kokybiškos. Kačių nagų kirpimas gali kelti stresą tiek jums, tiek jūsų augintiniui. Todėl gali tekti pasiruošti tam tikrų skanėstų ar žaislų, kad jūsų katei nagų kirpimas būtų malonesnis. Būkite ramūs, kantrūs su savo gyvūnu ir nedarykite staigių judesių. Katė jausdama jūsų ramybę ir pati bus ramesnė. Nagus reikia kirpti atsargiai ir palaipsniui. Svarbu nenukirpti nagų per trumpai, kad nepažeistumėte gyvybiškai svarbių kraujagyslių, esančių nagų viduje. Skirtingos katės turi skirtingą nagų augimo greitį. Kačių nagų kirpimas yra svarbi kasdieninė priežiūros procedūra, kuri padės išlaikyti ne tik jūsų augintinio sveikatą, bet ir sveikus baldus jūsų namuose. Kačių kirpimo žirkles su draugiška jų kaina siūlome įsigyti mūsų parduotuvėje internetu. Na, o jeigu jūsų katė yra ypač nerami ir ją išlaikyti yra per daug sunku, tam, kad nepadarytumėte žalos ir sau, ir savo augintiniui, kirpti katės nagus patikėkite šios srities specialistui.