Aktyvūs filtrai

Kitos apšvietimo prekės

Kitos akvariumo apšvietimo prekės

Akvariumo apšvietimui lempos yra pačios svarbiausios detalės. Tačiau greta jų yra ir papildančios prekės, kurios tai pat svarbios sėkmingai akvariumininkystei:

  • Hermetiniai guminiai antgaliai. Tai sandarūs, nepraleidžiantys skysčių ir oro antgaliai, turinys net 100 metrų laidus. Nesvarbu, ar ieškote T5, ar T8 lempai – asortimente turime variantus abiems.
  • Laikikliai LED lempoms. Konkrečiau, tai yra laikikliai, skirti Aquel Leddy tube 3 ir 6 W lempoms.
  • Laidai su kištukais. Tikrai kartais taip nutinka, kad prireikia ir šios atsarginės detalės, kad apšvietimas vėl veiktų nepriekaištingai. Jeigu taip nutiko ir jums, čia rasite 1.5 m. baltus laidus.
  • Paros laikmačiai. Tai vienas naudingiausių priedų! Jo pagrindinė funkcija yra periodiškai valdyti elektrinių prietaisų įjungimą ir išjungimą bei yra programuojamas visai parai 30 min. intervalu.
  • ZS apšvietimo moduliai T8 lempoms. Jie yra hermetizuoti, todėl saugūs galimai drėgmės grėsmei dėl aptaškymo ar kondensato susidarymo. Šie moduliai turi jungiklį ir puiku tai, jog tinka 14, 15, 18 ir 25 W lempoms.

Jeigu renkantis papildomas akvariumo apšvietimo prekes jums iškyla klausimų, kreipkitės nedvejodami! Mes pasiruošę atsakyti į visus jums rūpimus klausimus, kad pasirinkimai būtų kuo paprastesni.