Aktyvūs filtrai

Sterilizatoriai

Akvariumų UV sterilizatoriai

Viena iš efektyvių priemonių, leidžiančių palaikyti juose švarią, sveiką terpę augalams ir žuvims bei skaidrų vandenį akvariume – UV sterilizatoriai. Esminė prietaiso dalis yra speciali UV lempa arba šviesos diodas, skleidžiantis apie 254 nanometrų ilgio bangas, kurios pražūtingai veikia dumblius, jų sporas, ligas sukeliančius pirmuonis, virusus ir kenksmingas bakterijas.

Paprasta, natūralu, efektyvu

Pagrindinis sterilizatorių pliusas tas, kad jums nereikia į vandenį pilti dumblius ar bakterijas neutralizuojančių preparatų. UV lempos naudojamos ne tik gėlavandeniuose ar jūriniuose akvariumuose, bet ir tvenkiniuose. Jos efektyviai sumažina infekcijų riziką, tačiau nedaro jokio poveikio vandens rodikliams ir naudingiems jame gyvenantiems mikroorganizmams bei bakterijoms.

UV sterilizatoriai paprastai jungiami prie vandens filtro ar atskiro siurblio. Sterilizatorius – tai kameros, kurioje įmontuota UV lemputė. Vanduo pratekėjęs per šią kamerą, į akvariumą sugrįžta švarus, sterilizuotas.

Visus mūsų elektroninėje parduotuvėje esančius sterilizatorius galima užsisakyti internetu. Iškilus bet kokiems klausimams dėl jų įsigijimo bei naudojimo, kreipkitės į mus!