Aktyvūs filtrai

Šunims

Prekės šunims internetu

Jei nusprendėte, jog laikas į savo šeimą priimti šuniuką ar šis augintinis jau kurį laiką gyvena jūsų namuose, jums reikalingas ir patikimas partneris, galintis pasiūlyti platų šunų priežiūros prekių asortimentą. www.akvazoo.lt e. parduotuvėje yra visos reikalingos prekės šunims vienoje vietoje. Jas užsisakydami internetu sutaupysite laiko, kurį galėsite praleisti kartu su savo augintiniu. Taip pat čia kiekvieną mėnesį skelbiamos ir akcijos šunų prekėms, tad šuns priežiūros priemonių galite įsigyti gerokai pigiau.

Šunų maistas

Šunų maistas turi būti subalansuotas ir tinkamai parinktas jūsų augintiniui. Negalima, jog tas pats šunų maistas atsirastų ir jauno, augančio šuns dubenėlyje, ir garbingo amžiaus keturkojo dubenyje. Jiems reikia skirtingo maistingųjų medžiagų kiekio, vitaminų ir mikroelementų balanso. Kokybiškas šunų maistas ženkliai prisideda prie šuns sveikatos, gyvenimo kokybės ir ilgaamžiškumo, nes:

  • padeda užkirsti kelią dėl prastai subalansuotos mitybos galinčioms atsirasti ligoms;

  • sausas maistas šunims dėl savo kietos formos yra naudingas augintinio burnos sveikatai;

  • padeda sureguliuoti svorį ir išvengti nutukimo problemų;

  • užtikrina besivaikuojančių ir maitinančių kalių tinkamą sveikatos būklę;

  • aprūpina augančius šuniukų organizmus reikalinga maistingų medžiagų norma;

  • padeda seniems šunims susidoroti su metų naštos problemomis.

Subalansuota šuns mityba yra raktas į gerą augintinio sveikatą, tačiau tam tikrais atvejais maistui reikia ir papildymo. Šiuo atveju puikiai tiks papildai šunims.

Daugiau apie šunų maistą kviečiame skaityti čia.

Skanėstai šunims

Skanėstai šunims  prisideda prie augintinio burnos higienos būklės gerinimo, jo auklėjimo, treniravimo ir lavinimo. Kramtymas stiprina žandikaulio funkciją, masažuoja dantenas, o kai kurie skanėstai gerina burnos kvapą.

Natūralūs skanėstai šunims, kaulai ir susukta oda prikaustys jūsų keturkojo dėmesį ilgesniam laikui, o įvairūs sausainiai ir dresavimo skanėstai padės susidoroti su ne itin šuns mėgstamomis procedūromis ar mokantis naujų komandų.

Apie skanėstus šunims skaitykite čia.

Žaislai šunims

Žaisdami šunys ne tik pažįsta pasaulį ir lavinasi. Žaislai šunims padeda valytis dantis bei tarpdančius, stiprina kandimo raumenis.

Lavinamieji žaislai šunims ypač ženkliai prisideda prie jų protinės veiklos ir sumanumo gerinimo. Ypač naudingi yra dental linijos žaislai šunims, kurie specialiai suformuoti taip, kad kramtant būtų valomos apnašos ir masažuojamos dantenos.

Žaislai šunims, kurie skleidžia garsus puikiai tiks jų medžioklės instinktui patenkinti, o virviniai žaislai šunims yra viena geriausių tarpdančius valančių priemonių.

Aktyviems, vietoje nenustygstantiems šunims tikrai patiks įvairūs kamuoliukai ir kiti tolyn skriejantys žaislai. Tie žaislai, kuriuose paslėpti minkšti skanėstai, užims jūsų augintinį, kai jūsų nebus šalia.

Pažinkite savo šunį ir išsirinkite jam tinkamų žaislų. Daugiau informacijos apie žaislus šunims rasite čia.

Kitos prekės šunims

www.akvazoo.lt e. parduotuvėje be jau paminėtų, rasite ir kitų šunų priežiūros priemonių, tokių kaip maisto dubenėliai, antkakliai, pavadėliai, guoliai, gultai, šunų higienos priemonės ar narvai šunims.

Priklausomai nuo šuns amžiaus, jo kailio tipo, spalvos bei specialių poreikių rasite visą šuns priežiūrai reikalingą inventorių. Šampūnai, kirpimo mašinėlės šunims, kelioniniai boksai, dantų priežiūros, antiparazitinės priemonės šunims – viskas e. parduotuvėje www.akvazoo.lt.

Prekės šunims, reikmenys internetu - AKVAZOO.LT