Aktyvūs filtrai

Prekės šunims

Jei nusprendėte, jog laikas į savo šeimą priimti šuniuką arba augintinis jau kurį laiką gyvena jūsų namuose, tuomet jums reikalingas patikimas partneris, galintis pasiūlyti platų šunų priežiūros prekių asortimentą už geriausią kainą.  Akvazoo.lt – tai el. parduotuvė, kurioje yra visos reikalingos prekės šunims vienoje vietoje. Jas užsisakydami internetu sutaupysite laiko, kurį galėsite skirti savo augintiniui. Taip pat čia kiekvieną mėnesį šunų prekės būna su akcijomis, tad šuns priežiūros priemonių galite įsigyti gerokai pigiau.

Šunų prekės ir reikmenys internetu – sveiko ir laimingo šuns augimui


Pirmosios šunų prekės nugulančios šeimininko krepšelyje, žinoma, yra šunų maistas, skanėstai. Tačiau ne ką mažiau svarbūs yra antakakliai, pavadžiai ar petnešos, antsnukiai, guoliai, apranga ir kiti įvairūs aksesuarai palengvinantys kiekvieno šeimininko kasdienybę ir gerinantys jūsų mylimo augintinio gyvenimą.

Pavyzdžiui, tinkamai parinktas antkaklis ir pavadėlis pavers kasdienius pasivaikščiojimus malonumu. Tačiau atminkite, jog svarbu žinoti, kokio tipo antkakliai yra tinkami jūsų augintiniui (kiti reikmenys irgi). Taip pat nepamirškite, trumpo ar plono plauko šuniukus rudenį ir žiemą nuo lietaus ir šalčio padės apsaugoti paltukai ir neperšlampami drabužėliai. Beje, kitos šunų prekės irgi turi būti parenkamos atsižvelgiant į augintinio veislę.

Įsigijus naują šeimos narį pirmosiomis dienomis jums bus reikalingos būtinosios prekės šunims. Tačiau taip pat prireiks daug kantrybės, kol šunelis supras, ką galima namie, o ko ne. Kol šunelis išmoks pasiprašyti į lauką, tol nuo nepageidaujamų balučių namuose gelbės palutės ir patiesalai. O šiek tiek paaugus – puikus ir itin rekomenduojamas sprendimas kiekvieno šuns augintojui – dresūra. Dresūra ne tik padeda formuoti tinkamus įpročius, moko klusnumo, bet taip pat sustiprina ryšį tarp savininko ir jo augintinio. Kartu praleidžiamas laikas tampa neįkainojamos draugystės pamatu, o šunų prekės paįvairina ir pagerina draugystę.

Visi šie reikmenys yra kelias į sėkmingą augintinio protinį vystymąsi, dėl kurių užauginsite protingą šeimos narį ir geriausią draugą. Tad viską, ko gali prireikti galite įsigyti internetu - mūsu el. parduotuvėje, nes čia prekės šunims sudaro didelį pasrinkimą.

Ką dar siūlo mūsų internetinė parduotuvė?


Akvazoo.lt el. parduotuvė be jau paminėtų šunų priežiūros priemonių gali pasiūlyti plačiausią įvairių augintiniams skirtų prekių pasirinkimą geriausia kaina,  tokių kaip:  maisto dubenėliai, guoliai, gultai, šunų higienos priežiūros priemonės ar narvai šunims. Užsukę čia galėsite pasiruošti naujo augintinio priėmimui į šeimą nuo A iki Z, nes visi reikmenys vienoje vietoje!

Juk tinkamo guolio ar narvo parinkimas jūsų šuniui yra nepaprastai svarbus jo patogumui, saugumui ir bendrai gerovei. Kaip žmonės vertina jaukią ir asmeninę erdvę, šunims taip pat reikia tam skirtos vietos, kur jie galėtų pailsėti ir atsipalaiduoti. Patogus guolis yra vieta, kur jie gali jaustis saugūs ir pailsėti. Labai svarbu pasirinkti guolį, kuris atitiktų jūsų šuns dydį, amžių ir konkrečius poreikius.

Priklausomai nuo šuns amžiaus, jo kailio tipo, spalvos ir specialių poreikių rasite visą šuns priežiūrai reikalingą inventorių. Šampūnai, kirpimo mašinėlės šunims, kelioniniai boksai, taip pat kas susiję su dantų priežiūra, antiparazitinės priemonės šunims ir kiti reikmenys – viską turi el. parduotuvė www.akvazoo.lt, tad pirkti internetu bus išties malonu!


Šunų maistas ir jo svarba šuniuko gyvenime

Šunų maistas turi būti subalansuotas ir tinkamai parinktas jūsų augintiniui. Pvz., negalima, jog tas pats šunų maistas atsirastų ir jauno – augančio šuns dubenėlyje, ir garbingo amžiaus keturkojo dubenyje. Jiems reikia skirtingo maistingųjų medžiagų kiekio, vitaminų ir mikroelementų balanso. Maistas skiriasi ne tik tarp skirtingo amžiaus, bet taip pat ir tarp skirtingų veislių šunų, todėl prieš įsigydami išanalizuokite, kokio maisto jums reikia. Pavyzdžiui, baltakailiams šunims, tokiems kaip Maltos bišonai, dažniausiai yra skiriamas specialus sausas ėdalas, kuris neturi dažančiųjų savybių, kad kailiukas snukučio srityje neparuduotų ir išliktų baltas. Taip pat specializuoto maisto pasirinkimas būtinas alergiškiems, inkstų, skrandžio, odos problemų turintiems šunims. Kokybiškas šunų maistas ženkliai prisideda prie šuns sveikatos, gyvenimo kokybės ir ilgaamžiškumo, nes:

* padeda užkirsti kelią ligoms, kurios galėtų atsirasti dėl prastai subalansuotos mitybos;

* sausas maistas šunims dėl savo kietos formos yra naudingas augintinio burnai ir dantims;

* leidžia sureguliuoti svorį ir išvengti nutukimo problemų;

* užtikrina tinkamą besivaikuojančių ir maitinančių kalių būklę;

* aprūpina augančius šuniukų organizmus reikalinga maistinių medžiagų norma;

Subalansuota šuns mityba yra raktas į gerą augintinio sveikatą, bet tam tikrais atvejais maistui reikia ir papildymo. Šiuo atveju puikiai tiks papildai šunims.

Daugiau apie šunų maistą kviečiame skaityti čia.

Papildai šunims – visapusiškas maisto raciono balansas


Nors tinkamai subalansuoti mitybą yra nelengvas darbas, todėl įvairūs vitaminai ir maisto papildai šunims gali tapti puikia išeitimi papildant jūsų augintinio racioną reikalingais komponentais. Papildai gali užpildyti mitybos spragas, palaikydami įvairias kūno funkcijas, stiprindami imuninę sistemą, sąnarių, odos ir kailio būklę ir bendrą savijautą. Svarbu maisto papildus parinkti tikslingai, pasitarus su veterinarijos gydytoju. Tinkamai parinkti vitaminai ir papildai gali pagerinti jūsų augintinio gyvenimo kokybę. Vitaminai ir papildai šunims gali būti įvairių formų: pastų, miltelių, aliejų ar tablečių pavidalu, todėl mūsų parduotuvėje tikrai rasite tinkamiausius produktus savo šuneliui.

Pelnyti augintinio meilę padės skanėstai šunims


Skanėstai šunims  prisideda prie augintinio burnos higienos būklės gerinimo, jo auklėjimo, treniravimo ir lavinimo. Kramtymas stiprina žandikaulio funkciją, masažuoja dantenas, o kai kurie skanėstai gerina burnos kvapą.

Natūralūs skanėstai šunims, kaulai ir susukta oda prikaustys jūsų keturkojo dėmesį ilgesniam laikui, o įvairūs sausainiai ir dresavimo skanėstai padės susidoroti su ne itin šuns mėgstamomis procedūromis ar mokantis naujų komandų. Gaudami skanėstus kaip atlygį, šunys susieja šias teigiamas emocijas su konkrečiu atliktu veiksmu, todėl šis būdas yra itin veiksmingas mokant šuniukus naujų komandų. Galiausiai dresūra tampa tikras malonumas ir iššūkis, siekiant gauti skanėstą!

Taip pat skanėstai yra puikus pagalbininkas siekiant sušerti tabletes ar kitus vaistus jūsų augintiniui. Šis, dažnai nemalonus, procesas gali tapti tikra švente jūsų mažajam draugui, jei tik pasiūlysite tinkamą skanėstą.

Apie skanėstus šunims skaitykite čia.

Žaislai šunims. Žaidžiantis šuo – laimingas šuo


Žaisdami šunys ne tik pažįsta pasaulį ir lavinasi. Žaislai šunims padeda valytis dantis ir tarpdančius, stiprina kandimo raumenis. Ne veltui tai yra viena iš svarbesnių kategorijos „prekės šunims“ dalių.

Lavinamieji žaislai šuniukams ypač ženkliai prisideda prie jų protinės veiklos ir sumanumo gerinimo. Ypač naudingi yra dental linijos žaislai šunims, kurie specialiai suformuoti taip, kad kramtant būtų valomos apnašos ir masažuojamos dantenos.

Žaislai šunims, kurie skleidžia garsus – puikiai tiks jų medžioklės instinktui patenkinti, o virviniai žaislai šunims yra viena geriausių tarpdančius valančių priemonių.

Aktyviems, vietoje nenustygstantiems šunims tikrai patiks įvairūs kamuoliukai ir kiti tolyn skriejantys žaislai. Tie žaislai, kuriuose paslėpti minkšti skanėstai, užims jūsų augintinį, kai jūsų nebus šalia.

Jei jūsų šunelis yra linkęs ryti maistą net nekramtęs, tuomet jums puikiai pasitarnaus lėto valgymo žaislai, kurie gali būti kilimėlių ar dubenėlių forma. Tokie žaislai pavers šį procesą ne tik saugesniu ir sveikesniu, tačiau tai taps ir proto mankšta jūsų šuneliui. Tačiau niekada neduokite šuniui žaislo, jei matote, kad jis pažeistas. Nepalikite gyvūno su žaislu be priežiūros.

Pažinkite savo šunį ir išsirinkite jam tinkamų žaislų. Daugiau informacijos apie žaislus šunims rasite čia.„Akvazoo“ prekės šunims sudaro didelį aukštos kokybės asortimentą, tad ši el. parduotuvė yra tinkamiausia vieta pirkti internetu!

Prekės šunims, reikmenys internetu - AKVAZOO.LT