Aktyvūs filtrai

Kampiniai

Kampiniai akvariumų dangčiai

Kampo formos akvariumams dedami tik specialiai jiems priderinti kampiniai akvariumų dangčiai. Jų būna dvi lygios kraštinės ir lenktas priekis.

Net jeigu kraštinių matmenys atrodo tinkami, būtinai atkreipkite dėmesį į priekio išlinkimą! Dažniausiai skirtingų gamintojų jie skiriasi. Dėl to rekomenduojama dangtį rinktis to paties gamintojo kaip ir pats akvariumas.

Norint pašerti žuvytes, dangčio nereikia nuiminėti. Jame yra uždengiama anga, per kurią itin patogu tai atlikti. Taip pat čia jau yra įmontuota apšvietimo sistema.

Jeigu prie akvariumo dangčio pamatėte skaičius ir žymėjimą „W“, tai reiškia, jog dangtis yra su liuminescencinėmis lempomis. Skaičiai prie minėto žymėjimo nurodo, kiek lempų jame ir kokio kiekviena jų galingumo. Pavyzdžiui, 2x30 W rodo 2 lempas po 30 vatų.

Svarbiausia į ką atsižvelkite renkantis kampinį akvariumo dangtį – kraštinių matmenis ir išlinkimą! Jeigu neradote savo išmatavimų ar turite abejonių, klausimų, susisiekite su mumis! Mes laukiame jūsų žinutės tiesiog čia – „chat‘e“, kairiame jūsų kompiuterio ar mobilaus telefono kampe!